Zážitky a kurzy

 

Naše zážitky a kurzy nabízí skvělé odreagování od každodenního života. Pojďte si vyzkoušet naše Kurzy přežití v přírodě, které pravidelně pořádáme od roku 2008, lezení na Via ferraty nebo třeba Sportovní lukostřelbu. V nabídce máme také spoustu auto moto zážitků, kde se pořádně vyřádíte. Rychlou jízdu zažijete ve voze Ferrari 458 Italia a také si můžete vyzkoušet jaké to je řídit Formuli Renault 2.0.

Pokud vás láká lezení na skalách, podívejte se do naší nabídky horolezeckých kurzů, ze které si určitě vyberete. Jestli se nebojíte a chcete zažít adrenalin, máme pro vás také adrenalinové zážitky a jedním z nejoblíbenějších je Sestup do nitra země, kde sestoupáte do hlubin jeskyní.

Zážitky a kurzy

Aktivní filtry

Kurz lezení ledů
0 Review(s) 
2 000,00 Kč

Rádi lezete, máte rádi zimu a chtěli by jste zkusit něco nového, čím se vám zvedne adrenalin? Tak si vyzkoušejte, jaké to je lézt po zmrzlém vodopádu! Odlamují se led z ledopádů, skřípání ostrých cepínů a maček vám zaručeně rozpumpuje krev v žilách a připraví skvělý zážitek. 

SURVIVAL 1 - Kurz přežití v...
0 Review(s) 
3 100,00 Kč

Ukážeme vám co dělat, když se ocitnete v neznámých terénech a nepříznivých situacích. Naučíte se základní pravidla přežití, obstarat si potravu i vodu, vyvarovat se nebezpečí nebo postavit nouzový úkryt. Dokonale si vyzkoušíte i vlastní psychickou odolnost.

Rozmlať auto -...
0 Review(s) 
4 490,00 Kč

Máte občas pocit, že byste všechno kolem sebe rozmlátili? Chcete mít možnost pořádně se vybít z každodenního stresu nebo se jen pobavit? Vyzkoušejte destruktoterapii, pojďte rozmlátit auto!

Jízda v Lamborghini...
0 Review(s) 
2 399,00 Kč

Snili jste někdy řídit drahé a super rychlé auto? Máme pro vás zážitek, kde si můžete užít parádní jízdu v luxusním Lamborghini Gallardo LP560-4, ve kterém si vychutnáte sílu tohoto rychlého automobilu.

Bouldering
0 Review(s) 
1 390,00 Kč

Hra s tělem a skálou. Lezení krátkých, technických úseků bez lana a jiných jisticích pomůcek. Myslíte si i vy, že zvládnete zdolat nějaký balvan? Pak stačí jen vyrazit s námi do oblasti Labských pískovců a užít si radost z volného pohybu.

SURVIVAL 2 - Kurz přežití v...
1 Review(s) 
3 900,00 Kč

Předáme vám aktivní a praktickou formou cenné informace o tom, jak se pečlivě připravit na extrémní situace zimního přežití. Nejen, že zjistíte jak správně udržet své tělesné teplo, jakou speciální výstroj a výzbroj potřebujete do polárních oblastí, ale také se naučíte zhotovit si různé sněhové přístřešky a uvařit si v zimních podmínkách.

Jízda ve Ferrari 458 Italia
0 Review(s) 
2 399,00 Kč

Snad každý se někdy chtěl projet v rudém italském monstru, kterým Ferrari 458 Italia zaručeně je. Nyní máte příležitost užít si skvělý zážitek a řídit Ferrari s motorem o objemu 4,5 litru, které zvládne zrychlení z 0 na 100 km/h v podstatě během okamžiku, za pouhé 3,4 vteřiny.

BIKE HOTROCK KEMP
0 Review(s) 
1 500,00 Kč

Posledním přírůstkem byl náš Bike HOTROCK kemp, základ je stejný: VÍKEND PLNÝ ZÁBAVY!!! Akorát z vody se přesuneme na souš, sebereme kola a jedeme! A že nemáte kolo? To vůbec nevadí! Zprostředkujeme vám jeho zapůjčení.

Kurz lezení na pískovcích
0 Review(s) 
1 600,00 Kč 2 000,00 Kč

Vylezte až na úplný vrchol některé z pískovcových stěn či věží a vychutnejte si krásná panoramata, jež nabízí. Kurz lezení na pískovcích je vhodný pro začátečníky nebo mírně pokročilé lezce. Naučíte se bezpečně pohybovat po pískovcovém terénu a jistit pomocí smyček. Získáte dokonalý přehled o základních horolezeckých uzlech. 

SURVIVAL 3 - Umění přežít
0 Review(s) 
3 375,00 Kč 4 500,00 Kč

Navažte na své dovednosti, které jste získali v předchozím kurzu přežití a vymačkejte ze sebe maximum. Budete se soustředit na plnění úkolů pro přežití v pořádné divočině a naši instruktoři vám již nic neodpustí. Pořádně si vyzkoušíte vlastní fyzickou i psychickou odolnost.