Via ferraty

 

Via ferrata je určená pro všechny milovníky přírody, skal i hor. Ať máte s ferratami již nějaké zkušenosti nebo ještě ne, my vám vše důkladně vysvětlíme a naučíme.

Zážitkové kurzy via ferrat sami pořádáme již od roku 2008 a jako vůbec první ze zážitkových firem v České republice jsme nabízeli takto zaměřené dárkové zážitky. Chtějte kvalitu, vždyť našimi kurzy via ferrat prošlo už 7000+ lezců! Chtějte vyladěné kurzy ferrat od nás!

Vždyť jsme také udělali nejlepší českou databázi via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách, o které jsme třeba vyprávěli ve Snídani s Novou!

Pro začátečníky jsou skvělé Via ferraty v Sasku, o trochu náročnější máme připraven kurz Via ferraty v Děčíně a v Lužických horách. Pro mírně pokročilé sportovce doporučujeme kurzy ferrat v Semilech a pro sportovce siláky jsou vhodné ferraty na Slánské hoře. Samozřejmě myslíme i na ty nejmenší, pro ty jsou určeny Via ferraty pro děti.

 

Více se o jednotlivých našich lokalitách můžete dočíst na našem blogu Rozdíl mezi našimi kurzy via ferrat.

 

Viaferraty.cz databaze zajištěných cest

 

Via ferraty

Podkategorie

Aktivní filtry

Via ferraty v Děčíně
2 Review(s) 
1 199,00 Kč

Zdolat via ferraty neboli zajištěné cesty uprostřed Děčína na Pastýřské stěně je s námi snadné. Naučíme vás bezpečně lézt po zajištěných cestách. Vyzkoušejte si s námi via ferratu přímo pod děčínskou zoologickou zahradou a zažijte adrenalin uprostřed města vysoko nad řekou Labe!

Kurz záchrany na via ferratě Praha
  • EXKLUZIVNĚ U NÁS
  • BESTSELLER
  • TOHLE JE PECKA
Rychlý náhled
Kurz záchrany na via ferratě
0 Review(s) 
2 420,00 Kč

Naučte se zachránit svého kamaráda nebo sami sebe na zajištěných cestách. Kurz záchrany na via ferratě je určen všem, kdo milují via ferraty a rádi lezou na skalách nebo v horách. Po absolvování našeho jednodenního kurzu hravě zvládnete horolezecké uzly, záchranu na ferratě a dojišťování začátečníků nebo dětí. Samozřejmě nevynecháme nácvik řešení nehodové události a když vše stihneme, probereme základy první pomoci. Stanou se z vás profíci, kteří si budou konečně vědět rady!

Via ferraty Slánská hora
  • DOPORUČUJEME
Rychlý náhled
Via ferraty Slánská hora
2 Review(s) 
1 199,00 Kč

Lákají vás skály, příroda a dobrodružství plné zážitků? Toužíte zažít pocit, který mají horolezci při zdolání vrcholu? Vydejte se s námi na via ferratu Slánská hora a objevte krásy tohoto adrenalinového sportu, při kterém polezete po hladké skále, překonáte lanový most a naučíte se bezpečně pohybovat na via ferratě.

Via ferraty v Sasku
  • DOPORUČUJEME
Rychlý náhled
Via ferraty v Sasku
2 Review(s) 
1 199,00 Kč

Nemusíte být horolezec, a přesto můžete zdolávat extrémně exponované, avšak bezpečně zajištěné železné cesty. Vydejte se na via ferraty do Saského Švýcarska a objevte krásy tohoto adrenalinového dobrodružství! Prožijte neopakovatelné zážitky nejen z cesty na vrchol po via ferratě, ale také z nádherných výhledů.

Via ferraty v Lužických horách
  • EXKLUZIVNĚ U NÁS
  • BESTSELLER
Rychlý náhled
Via ferraty v Lužických horách
2 Review(s) 
1 199,00 Kč

Chcete s námi vylézt a bezpečně zdolat via ferraty? Pojďte na kurz via ferrat na Zadrátovanou jeptišku do Lužických hor, kde vás vše naučíme. Zažijete pořádný adrenalin a budete mít skvělé zážitky při zdolávání zajištěné cesty.

Via ferraty pro děti
  • EXKLUZIVNĚ U NÁS
Rychlý náhled
Via ferraty pro děti
1 Review(s) 
1 800,00 Kč

Máte rádi dobrodružství v přírodě a rádi byste se o něj podělili se svými malými neposedy? Pak společně vyzkoušejte a naučte své děti aktivní činnosti při zajištěném lezení via ferrat! Lezení via ferrat kousek od Ústí nad Labem jistě nadchne nejen vás, ale určitě i vaše malé ratolesti, které si užijí zajištěné cesty. Po našem kurzu zvládnou rodiče bez problému jištění dětí na via ferratách. Skvělý zážitek pro aktivní rodiče a děti od 7 let.

Pokročilý kurz záchrany na via ferratě
  • EXKLUZIVNĚ U NÁS
Rychlý náhled
Pokročilý kurz záchrany na via ferratě
0 Review(s) 
4 235,00 Kč

Byli jste na první úrovni záchrany na via ferratě? A nejste si něčím jistí? Bylo toho na vás během jednoho dne hodně? Nebo jste lezec, umíte uzly a chcete se naučit záchranu?  Pokročilý kurz záchrany na via ferratě je právě pro vás. Mírně si zopakujete základy, ale hlavně získáte nové znalosti k přežití na ferratě a to během dvoudenního kurzu.

Univerzální certifikát
0 Review(s) 
500,00 Kč

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu či zboží z našeho sportovního e-shopu.