Masáže a Wellness

 

Masáže a wellness zážitky ocení lidé, kteří si chtějí odpočinout a zrelaxovat své tělo. Pro pivní labužníky nabízíme koupel v pivní lázni. Pro ty co holdují vínu máme Vinný wellness. Pro rodiny je skvělou volbou Noc v korunách stromů a milovníci romantiky a pohody ve dvou si jistě užijí Relax v horkém skandinávském wellness s ubytováním.

Masáže a Wellness

Podkategorie

Aktivní filtry

Vinný wellness
0 Review(s) 
1 790,00 Kč

Víte, že je víno v omezené míře zdravé a dokonce i léčivé? Dopřejte si netradiční relaxační zážitek v podobě vinné koupele. Speciální vinná směs společně s kvalitním vínem udělají z vinného wellnes ten pravý zážitek.

Pivní lázně
0 Review(s) 
2 690,00 Kč

Pivní lázně se řadí mezi jednu z nejoblíbenějších terapií již od středověku. Formou koupelí blahodárně působí na vaše tělo především chmel, kvasnice a další přírodní látky, díky kterým se vyrábí nejen pivo. Pivní lázně jsou skvělým zážitkem pro milovníky piva.

Univerzální certifikát
0 Review(s) 
500,00 Kč

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu či zboží z našeho sportovního e-shopu.