Horolezecké kurzy

 

Horolezecké kurzy jsou pro všechny nadšence, co se nebojí výšek nebo chtějí strach z výšek překonat a naučit se nové dovednosti. Pokud si chcete vyzkoušet lezení krátkých technických úseků bez lana a jištění, Bouldering je ideální volbou. Další kurzy horolezení jsou Kurz lezení na pískovcích a Kurz skalního lezení, kde vás již naučíme lézt po skalách se vším všudy. V zimních mrazivých měsících vás na Kurzu lezení ledů naučíme, jak správně vylézt zamrzlý vodopád.

Horolezecké kurzy

Podkategorie

Aktivní filtry

Kurz lezení ledů
1 Review(s) 
2 000,00 Kč

Rádi lezete, máte rádi zimu a chtěli by jste zkusit něco nového, čím se vám zvedne adrenalin? Tak si vyzkoušejte, jaké to je lézt po zmrzlém vodopádu! Odlamují se led z ledopádů, skřípání ostrých cepínů a maček vám zaručeně rozpumpuje krev v žilách a připraví skvělý zážitek. 

Bouldering
1 Review(s) 
1 390,00 Kč

Hra s tělem a skálou. Lezení krátkých, technických úseků bez lana a jiných jisticích pomůcek. Myslíte si i vy, že zvládnete zdolat nějaký balvan? Pak stačí jen vyrazit s námi do oblasti Labských pískovců a užít si radost z volného pohybu.

Kurz lezení na pískovcích
1 Review(s) 
2 000,00 Kč

Vylezte až na úplný vrchol některé z pískovcových stěn či věží a vychutnejte si krásná panoramata, jež nabízí. Kurz lezení na pískovcích je vhodný pro začátečníky nebo mírně pokročilé lezce. Naučíte se bezpečně pohybovat po pískovcovém terénu a jistit pomocí smyček. Získáte dokonalý přehled o základních horolezeckých uzlech a vychutnáte si skvělý zážitek.

Lavinový kurz
0 Review(s) 
3 000,00 Kč

Kurz určený pro každého, kdo se rád pohybuje v zimní horské krajině, kde nemůžeme nikdy zcela vyloučit lavinové nebezpečí. Ať jste horolezec, snowboardista, skialpinoista nebo turista, prostřednictvím našeho kurzu se dozvíte, jak předcházet lavinovému nebezpečí.

Horolezecká škola
0 Review(s) 
13 000,00 Kč

Desetidenní komplexní kurz skalního lezení pro všechny, kteří se chtějí stát opravdovými horolezci. V deseti lezeckých dnech si osvojíte návyky a dovednosti nezbytné pro lezení na skalách.

Kurz skalního lezení
0 Review(s) 
2 000,00 Kč

Kurz skalního lezení je intenzivní kurz, který nabízí čtyři hodiny lezení na skalách s instruktorem. Během této doby si osvojíte nezbytné základy a dovednosti, zahrnující správné navazování, jištění, lezení i slaňování. Tento kurz je vhodný nejen pro úplné začátečníky, ale i mírně pokročilé lezce. Náročnost kurzu vždy uzpůsobíme vaší lezecké úrovni.

Univerzální certifikát
0 Review(s) 
500,00 Kč

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu, zájezdu či zboží z našeho sportovního e-shopu.