• EXKLUZIVNĚ U NÁS
Pokročilý kurz záchrany na via ferratě
  • Pokročilý kurz záchrany na via ferratě
  • Pokročilý kurz záchrany na via ferratě
  • Pokročilý kurz záchrany na via ferratě

Pokročilý kurz záchrany na via ferratě

3 800,00 Kč
S DPH

Byli jste na první úrovni záchrany na via ferratě? Nejste si něčím jistí? Bylo toho na vás během jednoho dne hodně? Pokročilý kurz záchrany na via ferratě je právě pro vás. Mírně si zopakujete, co jste se již naučili, ale hlavně získáte nové znalosti a to během dvoudenního kurzu.

HK0010
HK0010
999 ks
Mn

Pro koho je kurz určen
Chcete si prohloubit znalosti, které jste se naučili na jednodenním Kurzu záchrany na via ferratě, bylo toho na vás hodně, občas jste nevěděli co dřív? Raději byste získané informace ještě mírně zopakovali a dozvěděli se něco navíc? Pokročilý kurz záchrany na via ferratě je dvoudenní vzdělávací kurz, během kterého si lehce zopakujete co jste se naučili a prohloubíte již získané znalosti. Čeká vás navíc reálný nácvik a záchrana při nehodové události, první pomoc v horách, zástava krvácení, resuscitace a další dovednosti nutné ke správné záchraně nejen na zajištěných cestách. Po pokročilém kurzu záchrany si budete vědět rady a nic vás nezaskočí!

 

Tento druhý level záchrany na via ferratě vznikl na základě žádostí vás, našich účastníků. Ideální pro přihlášení na tento kurz je účast na předchozím kurzu. V případě, že jste na první úrovni záchrany nebyli, ale přesto chcete jít na pokročilý kurz, je nutné mít znalosti z jednodenní záchrany. Bez těchto znalostí byste na kurzu byli neefektivní.

 

Co se na kurzu záchrany naučíte
» 01. Úvod do kurzu záchrany na via ferratě
» 02. Cestování v horách, vedení skupiny
» 03. Získávání informací, meteorologie
» 04. Krátké opakování z předchozího kurzu
» 05. Praktický trénink dojišťování druholezce (jištění dětí nebo začátečníků)
» 06. Záchrana vzhůru
» 07. Samozáchrana z visu v převisu
» 08. Slaňování s bezvládným tělem
» 09. Rozšířené lanové kladkostroje
» 10. Základy první pomoci v horách
» 11. Život zachraňující výkony
» 12. Resuscitace
» 13. Celkové vyšetření
» 14. Anamnéza, terapie
» 15. Transport zraněné osoby
» 16. Reálný nácvik a záchrana při nehodové události
» 17. Diskuse, tipy, komentáře a závěr kurzu.

 

Pokročilý kurz záchrany na via ferartě

 

Co je v ceně
Lektor, teoretická a praktická výuka, zapůjčení technického horolezeckého vybavení, tištěné podklady, sleva na nákup lezeckého vybavení na www.hotrock.cz.

 

Co není v ceně
Strava, doprava, vstup na umělé stěny, ubytování v kempu (stan, chatka, penzion).

 

Jak dlouho kurz trvá
Kurz trvá 2 dny:
1. den
od 10:00 do 13:00 teoreticko-praktická část
od 13:00 do 13:30 pauza na oběd
od 13:30 do 18:30 praktická část.
od 18:30 do 18:30 osobní volno a večer možnost společného posezení u piva/lima.

2. den
od 09:00 do 12:00 teoreticko-praktická část
od 12:00 do 12:30 pauza na oběd
od 12:30 do 16:00 praktická část.

 

Kdy kurz pořádáme

Rok 2022 - Ústecký kraj - REZERVACE

Rok 2022 - Středočeský kraj - REZERVACE

 

Pokročilý kurz záchrany na via ferartě

 

Jak se na kurz přihlásit
Je to jednoduché, stačí si kurz zakoupit a už to jede :).

 

Plaťte také benefity

 

Kde se kurz koná, co s sebou potřebuji a vše okolo
Kurz pořádáme ve dvou lokalitách a během něho se budeme přemisťovat auty (dá se domluvit na spolujízdě). Během kurzu se snažíme být co nejvíce venku. V případě, že by pršelo, přesouváme se na umělé stěny (vstup na stěny není v ceně kurzu).

 

Lokalita Ústecký kraj:
V okolí Ústí nad Labem se nachází ideální ferraty pro váš výcvik. Ubytovaní budeme v horolezeckém kempu uprostřed skalního města.

 

Lokalita Středočeský kraj:
V širším okolí Prahy se také nachází spousta skalních oblastí vhodných pro pořádání kurzu. Ubytovaní budeme ve vodáckém kempu v okolí řeky Berounky.

 

Ubytování nezajišťujeme! Pošleme vám informace, v jakém kempu si rezervovat místo pro stan, chatku, popřípadě vám pošleme kontakt na nejbližší penzion. Přineste si něco na své poznámky, via ferratové vybavení, kempingové vybavení, lékárničku, patřičné sportovní oblečení, jídlo.

 

Kdo bude lektor tohoto kurzu

David Michovský - instruktor - kurz záchrany na via ferratě
Ing. David Michovský
» 20+ let aktivní horolezec,
» 15+ let instruktor horolezectví,
» instruktor prací ve výškách,
» prvovýstupce horolezeckých cest v Jižní Americe, Asii a Evropě,
» kurzy via ferrat dělá od roku 2008 a se svým týmem přivedl k lezení zajištěných cest více jak 7000+ lidí,
» zakladatel portálu ViaFerraty.cz.

 

Co o našich kurzech záchrany řekli účastníci?
"Úžasný zážitek a kurz v jednom! Instruktor David se nám věnoval na jedničku, vše nám vysvětlil a ukázal. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Díky němu se teď na ferratách cítíme bezpečněji a víme jak se v případě nehody zachovat. Určitě rádi půjdeme na navazující kurz. Ještě jednou děkujeme." Oskar M. a Petra B.

 

"Když jsem odcházel tak jsem si říkal bylo to dobrý a tak to je i po pár dnech a u mě je slovo dobrý fakt výborný zážitek. Dostal jsem co jsem očekával a navíc dobře investovaný peníze do sebevzdělání. Prostě dobře prožitej den jako venku na vodě, kole, na feratě, vandru a doufám že začnu díky feratám a tobě trochu lézt venku na skále." Jan H.

  

"Vyhovovalo mi tempo výkladu i praxe (i když tam mohlo času být víc - pak ale ne na jeden den), výklad byl názorný, rozsah přiměřený. Bylo fajn, že byl na místě k osahání veškerý materiál, jistítka, různá lana, hafo roztodivných karabin a dost presek. Co je dobré k čemu se v obchodě nedozvím, tam jde o kšeft. Literatura nestíhá zahrnovat novinky." Veronika H.

 

"Dozvěděl jsem se, jak se řeší situace, které mě tak napadá, že by mohly nastat, když na via ferratě něco nevyjde a také si to hned vyzkoušel. Mám pocit, že si poradím, když se něco nepovede." Jan D.

 

Garance vrácení peněz!
Stojíme za vámi! Vaši spokojenost máme na prvním místě. Pokud zjistíte, že jste při výběru kurzu šlápli vedle a z nějakého důvodu vám kurz nesedí, vrátíme vám peníze v plné výši. Stačí během první hodiny nebo dvou z výuky odejít.

 

Potřebujete poradit?
Máte jakýkoliv dotaz ohledně kurzu záchrany na via ferratě? Neváhejte nás kontaktovat na +420 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

 

Nejčastější otázky účastníků
» Musím umět lézt na via ferratách? – pro tento kurz je lepší, pokud jste alespoň mírný začátečník.
» Musím se zúčastnit předchozího kurzu? – je nutné mít znalosti získané na první úrovni kurzu záchrany na via ferratě, které se již nebudou opakovat.
» Co si mám vzít s sebou? – sportovní oblečení, kempingové vybavení, karimatku nebo deku na sezení, pokud máte vlastní via ferratové vybavení (sedací úvazek, tlumič pádu, smyčku na odsednutí, karabinu, do outdooru i přilbu) vezměte si jej s sebou. Pokud tyto věci nemáte, napište nám.

HK0010
999 ks

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Via ferraty v Děčíně
2 Review(s) 

Zdolat via ferraty neboli zajištěné cesty uprostřed Děčína na Pastýřské stěně je s námi snadné. Naučíme vás bezpečně lézt po zajištěných cestách. Vyzkoušejte si s námi via ferratu přímo pod děčínskou zoologickou zahradou a zažijte adrenalin uprostřed města vysoko nad řekou Labe!

1 199,00 Kč
Kurz skalního lezení
0 Review(s) 

Kurz skalního lezení vás dokonale odreaguje a vyčistí vám hlavu. Během jednodenního lezení na skalách s instruktorem budete myslet jen na hloubku pod sebou a na to, jak úžasné jsou skály. Osvojíte si správné navazování, základy pohybu na skále, jištění i slaňování. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Náročnost kurzu vždy uzpůsobíme vaší lezecké úrovni.

2 400,00 Kč
Kurz lezení na pískovcích
1 Review(s) 

Vylezte až na úplný vrchol některé z pískovcových věží a vychutnejte si nezapomenutelný okamžik. Kurz lezení na pískovcích je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Naučíte se bezpečně lézt po pískovcích a jistit pomocí smyček. Získáte dokonalý přehled o základních horolezeckých uzlech a vychutnáte si skvělý zážitek ze slaňování.

2 400,00 Kč
Kurz záchrany na via ferratě
0 Review(s) 

Naučte se zachránit svého kamaráda nebo sami sebe na zajištěných cestách. Kurz záchrany na via ferratě je určen všem, kdo milují via ferraty a rádi lezou na skalách nebo v horách. Po absolvování našeho jednodenního kurzu hravě zvládnete horolezecké uzly, záchranu na ferratě a dojišťování začátečníků nebo dětí. Samozřejmě nevynecháme nácvik řešení nehodové události a když vše stihneme, probereme základy první pomoci. Stanou se z vás profíci, kteří si budou konečně vědět rady!

2 420,00 Kč

Související články na blogu