• DOPORUČUJEME
Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora
  • Via ferraty Slánská hora

Via ferraty Slánská hora

1 199,00 Kč
S DPH

Lákají vás skály, příroda a dobrodružství plné zážitků? Toužíte zažít pocit, který mají horolezci při zdolání vrcholu? Vydejte se s námi na via ferratu Slánská hora a objevte krásy tohoto adrenalinového sportu, při kterém polezete po hladké skále, překonáte lanový most a naučíte se bezpečně pohybovat na via ferratě.

SZ0003-1
SZ0003-1
986 ks
Počet osob
Mn

Pojďte si s námi vylézt vylézt via ferratu ve Středočeském kraji. Nabízíme vám skvělý zážitek na Slánské hoře přímo ve městě Slaný. Předtím, než zdoláte jednu z několika via ferrat, kterou pro vás Slánská hora nachystala, projdete si teoretickou přípravou, kterou pro vás bude mít připravenou váš instruktor.

 

Dozvíte se základní informace o via ferratách, naučíte se správně obléknout ferratový set a samozřejmě si řeknete vše o bezpečnosti pohybu na zajištěných cestách. Po získání informací, začnete lézt na skále pomocí kovových lan a dalších pomocných chytů. Čeká vás spousta zábavy, adrenalinu a zároveň úžasný pocit s pokoření skály.

 

Via ferraty Slánská hora

 

Co vás na kurzu čeká
» teoretická příprava
» zapůjčení kompletního vybavení v ceně kurzu
» nácvik správného navázání
» praktická ukázka bezpečného jištění
» vytvořili jsme největší český portál o zajištěných cestách www.VIAFERRATY.cz - tudíž víme oč běží a s námi máte skvělý přehled o via ferratách.

 

Via ferraty Slánská hora

 

Náročnost
Ferraty na Slánské hoře jsou ideální pro sportovce siláky, lezeme ferraty obtížnosti těžší (C). Ze základních ferratových kurzů, které nabízíme, jsou via ferraty ve Slaném nejtěžší. Výška pod vámi bude cca 25 metrů a občas chybí přirozené stupy, takže pro postup slouží pouze ocelové lano. Je tedy nutné mít dobrou fyzickou kondici a umět pár metrů vyručkovat. Slánskou horu si nevolte z důvodu, že ji máte nejblíže svému bydlišti, ale proto, že chcete to nejtěžší co nabízíme.

Nejste si jisti výběrem lokality? Máme další čtyři základní ferratové kurzy, přečtěte si náš blog Rozdíl mezi našimi kurzy via ferrat.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktor, teoretická výuka - získáte know-how železných cest, zapůjčení veškerého technického vybavení.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Pojištění.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní obuv a oblečení včetně rukavic.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.
Via ferratu lezeme ve skupině od 5 do 8 osob.

DOPROVOD

Není možný.

DÉLKA ZÁŽITKU

Běžná doba - 3 hodiny.

SEZÓNA

Od dubna do října s přihlédnutím na aktuální stav počasí.

MÍSTO KONÁNÍ

Středočeský kraj / Slaný.

REZERVACE TERMÍNU

Minimálně 2 týdny předem přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM

Chceš tento kurz zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Via ferraty Slánská hora

 

Via ferrata je bezpečná cesta na skalní stěně zajištěná ocelovým lanem, jenž nabízí krásné zážitky nejen dobrodruhům, ale také široké veřejnosti. Via ferraty Slánská hora jsou vhodným místem pro každého, kdo má rád přírodu a trochu adrenalinu. Udělejte si krásný, sportovní výlet a protáhněte své tělo.

 

A nebo si námi vyzkoušejte další via ferraty:
VIA FERRATY V SASKU - leze se v Německu (jen 15 km od hranic)
VIA FERRATA V DĚČÍNĚ - leze se na Pastýřské stěně
VIA FERRATY PRO DĚTI - kurz via ferrat pro nejmenší. 

 

Podívejte se do naší fotogalerie 2018, abyste si udělali lepší představu, jak Via ferraty na Slánské hoře probíhají.

 

Cena a forma skupinové slevy:
Čím více si koupíte voucherů, tím menší platíte cenu za jeden voucher.

Počet voucherů (osob)

1

2

Cena za jeden voucher

1 199 Kč

999 Kč

Cena celkem

1 199 Kč

1 998 Kč

Sleva cca

17 %

 

Zážitek lze také zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 200 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

 

databaze-via-ferraty-3.png

SZ0003-1
986 ks

Parametry

Lokalita
Středočeský kraj
Pro koho
Dárky pro ženy, Dárky pro muže
Jan S
27-05-2019
Pěkný dárek:

Žena pořád chtěla zkusit ferraty. Tak dostala (a zbytek rodiny s ní) toto k Ježíšku. Rozhodně to byl zajímavý zážitek na ferratě na Slánské hoře. Netušili jsme, že něco takového je i v Čechách. Zvládl to i 12 letý kluk. Instruktor by výborný.

Petr N
06-12-2018
Profesionální přístup:

Krásný dárek. Via ferraty byly parádní a moc děkuji pohodovému instruktorovi, se kterým byla skvělá zábava. Brzy mě očekávejte na dalších via ferratách, moc se těším.

Mohlo by vás také zajímat

Via ferraty v Děčíně
2 Review(s) 

Zdolat via ferraty neboli zajištěné cesty uprostřed Děčína na Pastýřské stěně je s námi snadné. Naučíme vás bezpečně lézt po zajištěných cestách. Vyzkoušejte si s námi via ferratu přímo pod děčínskou zoologickou zahradou a zažijte adrenalin uprostřed města vysoko nad řekou Labe!

1 199,00 Kč
Via ferraty v Sasku
2 Review(s) 

Nemusíte být horolezec, a přesto můžete zdolávat extrémně exponované, avšak bezpečně zajištěné železné cesty. Vydejte se na via ferraty do Saského Švýcarska a objevte krásy tohoto adrenalinového dobrodružství! Prožijte neopakovatelné zážitky nejen z cesty na vrchol po via ferratě, ale také z nádherných výhledů.

1 199,00 Kč
Via ferraty pro děti
1 Review(s) 

Máte rádi dobrodružství v přírodě a rádi byste se o něj podělili se svými malými neposedy? Pak společně vyzkoušejte a naučte své děti aktivní činnosti při zajištěném lezení via ferrat! Lezení via ferrat kousek od Ústí nad Labem jistě nadchne nejen vás, ale určitě i vaše malé ratolesti, které si užijí zajištěné cesty. Po našem kurzu zvládnou rodiče bez problému jištění dětí na via ferratách. Skvělý zážitek pro aktivní rodiče a děti od 7 let.

1 800,00 Kč
Via ferraty v Lužických horách
2 Review(s) 

Chcete s námi vylézt a bezpečně zdolat via ferraty? Pojďte na kurz via ferrat na Zadrátovanou jeptišku do Lužických hor, kde vás vše naučíme. Zažijete pořádný adrenalin a budete mít skvělé zážitky při zdolávání zajištěné cesty.

1 199,00 Kč

Související články na blogu