Teambuilding

 

Teambuilding je ideálním prostředkem k cílenému budování a rozvíjení pracovních týmů.

Chcete zorganizovat pro své zaměstnance tuto firemní akci? Nabízíme kompletní full servis při zajištění teambuildingů po celé ČR

 

A protože fotka řekne vždy více, pro lepší představu si prohlídněte naší FOTOGALERII TEAMBUILDINGŮ.

 

 

Teambuilding

Podkategorie

Aktivní filtry

Ztraceni
0 Review(s) 

Skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce, se ráno probouzí na pustém ostrově uprostřed oceánu tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je funkční vysílačka. Každý z vás chce přežít, ale bez vzájemné spolupráce to nejde. Cesta za záchrannou je trnitá a plná nástrah. Kdo z vás jako první najde vysílačku a zachrání tak celou skupinu?

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Za pirátským pokladem
0 Review(s) 

TEAMBUILDING: Piráti odedávna usilovali o nalezení prastarého pokladu. Jedinými pomocníky na dobrodružné cestě za pokladem jsou kus staré mapy a pergamen s tajnou zprávou. Pomocí správného navigování a po zdolání nejrůznějších nástrah všeho druhu dovede hledače k hledanému pokladu.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Dobytí Mount Everestu
0 Review(s) 

Tento teambuilding si nic nezavdá s opravdovou horolezeckou expedicí. Účastníci se vydají ze základního tábora a společnými silami překonávají dlouhou cestu až na vrchol. Do cíle je to daleko, je nutné najít bezpečnou trasu a vypořádat se s mnoha nástrahami, které každou horolezeckou expedici doprovází. Projeví se zde soudržnost, trpělivost a vytrvalost skupiny.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Po stopách pašeráků
0 Review(s) 

Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu. Kolegům do DDR musíte přes hranice přenést tajnou zásilku a převést přes hranice důležité osoby bez jakéhokoliv povšimnutí. Ke splnění cíle operace musíte být sehraní, důmyslní, rychlí a neviditelní. Mezi sebou budete komunikovat kódovanou abecedou přes radiovysílačky a maskovat se budete před pohraniční stráží. Pokud vás chytí, nesmíte nic prozradit!

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Staň se agentem 007
0 Review(s) 

Celý den bude ve stylu „AGENT 007“. Účastníci budou rozděleny do několika týmu. Budou muset překonávat nejrůznější překážky, plnit úkoly a především soutěžit formou teambuildingové hry. Zažijí nezapomenutelný adrenalin, budou řešit různé kódy a šifry. V jednotlivých skupinách budou účastníci odkázáni na spolupráci a dokonalou souhru. Pro nejlepší tým bude překvapení v podobě balíčků ve stylu Army.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Anděl na horách
0 Review(s) 

Vydejme se zpět do padesátých let minulého století a s revizorem Gustavem Andělem to pořádně roztočme v zasněžených Vysokých Tatrách. Hlavní úkol je zdánlivě jednoduchý, jako detektivové amatéři si tajně proklepneme budoucí snachu Věru. Úkol zdánlivě triviální však překvapivě nabírá na složitosti a mladá generace se jen tak lehce nevzdává.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Cimrmaniáda
0 Review(s) 

Hola hola, díky matrikáři. IV. Vídeňské farnost Franzi Huschkovi, který prováděl většinu zápisů ve stavu opilosti, nejde dodnes s jistotou říci, zda manželům Marlen a Leopoldu Cimrmanovým narodil synek v mrazivé únorové noci roku 1856, 1864, 1878 či 1889. Matrikářův nejistý rukopis připouští i rok 1890. Takže i v příštím roce tomu bude stodvacet let, co se Jára Cimrman narodil.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Zlatokopecká výprava
0 Review(s) 

Přesuneme se na Klondike, kde budeme stejně jako spisovatel Jack London prožívat zlatou horečku. Zlatokopové byli drsní hoši, proto i Vy budete muset před samotnou výpravou projít zlatokopeckým výcvikem, aby jste byli připraveni na dalekou cestu a všechny nástrahy, které Vás na ní čekají.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Projekt
0 Review(s) 

„Vážený týme, zítra odpoledne se koná na náměstí jarmark. Zde máte k dispozici papíry, špejle, plastelínu a látky. Za použití pouze tohoto materiálu máte za úkol přijít zítra v pět hodin s výdělkem tisíc korun. Jak to uděláte a kdo všechno se zapojí, je jen na vás. Přistupujte k tomu však jako k reálnému projektu. 24 hodin do konce úkolu se vám odpočítává - tři, dva jedna… teď! “

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU