Firemní akce

 

Jsme přímý realizátor firemních akcí s kladnými referencemi a spokojenými klienty. Na trhu působíme od roku 2008 a máme tým kreativních instruktorů, kteří se ničeho nebojí :). Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, poskytujeme fullservis a vaší firemní akci, teambuilding nebo firemní večírek, můžeme uspořádat po celé České republice. Samozřejmostí je také pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč na území celé Evropy.

 

 

Firemní akce

Aktivní filtry

Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Ztraceni
0 Review(s) 

Skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce, se ráno probouzí na pustém ostrově uprostřed oceánu tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je funkční vysílačka. Každý z vás chce přežít, ale bez vzájemné spolupráce to nejde. Cesta za záchrannou je trnitá a plná nástrah. Kdo z vás jako první najde vysílačku a zachrání tak celou skupinu?

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Adaptační kurzy
0 Review(s) 

Velmi oblíbené kurzy mezi novými spolužáky, kde je hlavním cílem stmelení nově vznikajícího kolektivu, vzájemná spolupráce, odhalení schopností jedince i skupiny a seznámení se mezi sebou. Náplní kurzů jsou různé společenské, strategické, seznamovací, zážitkové a adrenalinové hry.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Za pirátským pokladem
0 Review(s) 

TEAMBUILDING: Piráti odedávna usilovali o nalezení prastarého pokladu. Jedinými pomocníky na dobrodružné cestě za pokladem jsou kus staré mapy a pergamen s tajnou zprávou. Pomocí správného navigování a po zdolání nejrůznějších nástrah všeho druhu dovede hledače k hledanému pokladu.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Školní výlety
0 Review(s) 

Každým rokem je náročnější zaujmout studenty jednodenním výletem, který by je opravdu zaujal. Nabízíme zorganizování netradičních školních výletů, na kterých studenti zažijí spoustu zábavy. Prioritou je zábava pro studenty spojená s poznáváním nových míst.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU