Firemní akce

 

Jsme přímý realizátor firemních akcí s kladnými referencemi a spokojenými klienty. Na trhu působíme od roku 2008 a máme tým kreativních instruktorů, kteří se ničeho nebojí :). Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, poskytujeme fullservis a vaší firemní akci, teambuilding nebo firemní večírek, můžeme uspořádat po celé České republice. Samozřejmostí je také pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč na území celé Evropy.

 

 

Firemní akce

Aktivní filtry

Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Ztraceni
0 Review(s) 

Skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce, se ráno probouzí na pustém ostrově uprostřed oceánu tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je funkční vysílačka. Každý z vás chce přežít, ale bez vzájemné spolupráce to nepůjde. Cesta za záchrannou je trnitá a plná nástrah. Najdete vysílačku a zachráníte celou skupinu?

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Adaptační kurzy
0 Review(s) 

Velmi oblíbené kurzy mezi novými spolužáky, kde je hlavním cílem stmelení nově vznikajícího kolektivu, vzájemná spolupráce, odhalení schopností jedince i skupiny a seznámení se mezi sebou. Náplní kurzů jsou různé společenské, strategické, seznamovací, zážitkové a adrenalinové hry.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Bungee running
0 Review(s) 

Zábavná aktivita, při které je úkolem účastníka doběhnout na gumovém laně co nejdále a umístit kolík do země. Nevěřili byste, jak může takový sprinterský závod pobavit dospělé.

 

Cena: od 7 000 Kč / 5 hodin
bez DPH

 

CHCI TUTO ZÁBAVNOU ATRAKCI

Lavinový workshop
0 Review(s) 

Tento workshop vás připraví na případ, že byste se vy a nebo lidé ve vašem okolí ocitli v situaci lavinového nebezpečí. Naučíte se zacházet s lavinovým vybavením a dozvíte se spoustu užitečných rad a informací. Tak vzhůru na svahy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Školní výlety
0 Review(s) 

Každým rokem je stále náročnější zaujmout studenty jednodenním výletem. Proto nabízíme zorganizování netradičních školních výletů, na kterých žáci a mladí studenti zažijí spoustu zábavy. Prioritou je zábava pro studenty spojená s poznáváním nových míst.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Lukostřelba
0 Review(s) 

Staňte se profíkem ve sportovní lukostřelbě a strefte se "do černého". Během této aktivity si můžete vyzkoušet střelbu z různé vzdálenosti s využitím sportovních luků. A zasoutěžit si o věcné ceny.

 

Cena: od 7 000 Kč / 5 hodin
bez DPH

 

CHCI TUTO ZÁBAVNOU ATRAKCI