Školení BOZP, práce ve výškách, první pomoc

 

Plánujete pro své zaměstnance týmový rozvoj, firemní vzdělávání nebo pravidelné školení BOZP? Svěřte se do našich rukou!

Pracují vaši zaměstnanci ve výškách a nad volnou hloubkou? Znáte své povinnosti vyplývající ze zákonu a nařízeních vlády? Provádíme vstupní i pravidelná školení BOZP pro práci ve výškách.

Provádíme také interaktivní školení první pomoci pro zaměstnance. Schopnost poskytnout první pomoc je užitečná nejen v pracovním prostředí, ale také v každodenním životě. Jedná se o dovednost, kterou by měl ovládat každý člověk, protože nikdy nevíte, kdy se může stát, že budete muset poskytnout laickou první pomoc.

Školení BOZP, práce ve výškách, první pomoc

Podkategorie

Aktivní filtry

Výškový pracovník využívající OOP
0 Review(s) 

Školení zaměřené na přípravu pracovníků, kteří provádí práce ve výškách a využívají při tom osobní ochranné prostředky (OOP). Díky tomuto školení BOZP, zvládnou absolventi bezpečný pohyb ve výškách a nad volnou hloubkou za pomoci záchytných systémů, zadržovacích systémů a systémů pracovního polohování.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

Výškový pracovník - průmyslový lezec
0 Review(s) 

Školení výškových pracovníků průmyslových lezců, které je zaměřené na provádění výškových prací pomocí lanových technik, v závěsu na laně a lanového přístupu. Pracovníky naučíme správné použití zadržovacích systémů, systémů pracovního polohování, systémů zachycení pádu a systémů lanového přístupu. Naučíme je také záchranu z lana a použití záchranných systémů.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

Zábavný workshop první pomoci
0 Review(s) 

Štěstí přeje připraveným. A tak nezahálejte a přihlaste své zaměstnance na workshop první pomoci, protože nikdy nemáte jistotu, že právě na vašem pracovišti nedojde ke zranění. A nebojte, rozhodně nepůjde o nudnou přednášku! První pomoc děláme jako zážitkový teambuilding.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU

Workshop zaměřený na bezpečnost práce
0 Review(s) 

Přihlaste své zaměstnance na náš workshop, který je zaměřen na bezpečnost práce. Zaměstnanci se vyvarují monotónní přednášce a budou plně zapojeni do školení, které bude probíhat interaktivní formou. Během proškolení se dozví spoustu potřebných informací z oblasti BOZP. A nebo také o výškových pracích.

 

POPTEJTE ŠKOLENÍ NA MÍRU