Akce pro děti a školy

 

Ač by se mohlo zdát, že nabízíme zábavné i školící programy pouze pro firemní skupiny, umíme velmi dobře sestavit také akce pro děti a školy, zájmové kroužky nebo doplnit sportovní aktivity na dětské tábory. Také organizujeme letní dětské příměstské tábory. Na našem adaptačním kurzu či školním výletu se pobavíte, dokonale odreagujete, užijete spoustu legrace i naučíte něco nového.

 

 

Akce pro děti a školy

Podkategorie

Aktivní filtry

Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Adaptační kurzy
0 Review(s) 

Uvítejte nový školní rok s Kompasem komunity, naším exkluzivním tří až pětidenním adaptačním kurzem, který přináší vzrušující kombinaci outdoorových aktivit a pedagogických inovací. Náš kurz, navržený pro středoškoláky a žáky základních škol, je vaší cestou k posílení třídního ducha, sociálních dovedností a osobního rozvoje studentů.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Školní výlety
0 Review(s) 

Každým rokem je stále náročnější zaujmout studenty jednodenním výletem. Proto nabízíme zorganizování netradičních školních výletů, na kterých žáci a mladí studenti zažijí spoustu zábavy. Prioritou je zábava a zážitky pro studenty spojené s poznáváním nových míst.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Organizace dětských dnů
0 Review(s) 

Že dětský den si žádá spoustu zábavy, o tom není sporu. Náš tým nabízí organizaci dětských dnů plných zábavných aktivit, atrakcí a  soutěží pro děti i dospělé. Využít naše služby můžete jak při dětských dnech, tak při festivalech či během vašich family days.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU