Adaptační kurzy HOTROCK
  • Adaptační kurzy HOTROCK
  • Adaptační kurzy HOTROCK
  • Adaptační kurzy HOTROCK

Adaptační kurzy

Velmi oblíbené kurzy mezi novými spolužáky, kde je hlavním cílem stmelení nově vznikajícího kolektivu, vzájemná spolupráce, odhalení schopností jedince i skupiny a seznámení se mezi sebou. Náplní adaptačních kurzů jsou různé společenské, strategické, seznamovací, zážitkové a adrenalinové hry, při kterých se spolužáci lépe poznají.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Cílem adaptačních kurzů je začlenění nových žáků do již stávajícího kolektivu, stmelení třídního kolektivu či seznámení žáků vzájemně mezi sebou, ale i žáků s učiteli. Naše kurzy se zaměřují na již zmiňované procesy a současně na rozvoj spolupráce a rozvoj komunikace. Obraťte se na náš tým a my váš adaptační kurz do puntíku naplánujeme, následně zrealizujeme a uvidíte, že výsledek bude senzační.

 

Na co se mohou žáci a studenti těšit?

 

V rámci kurzu se využívají seznamovací hry, týmové hry, zážitkové aktivity, kreativní činnosti, také noční hry a dobrodružné aktivity s pořádnou dávkou adrenalinu. Adrenalinové zážitky je samozřejmě možné zakomponovat do programu dle možností okolního terénu.

 

Zde je příklad některých z nabízených adrenalinových aktivit: 

 

» zipline - lanová dráha - žáci, studenti ale i učitelé si užijí tuto adrenalinovou atrakci, při které pošustí vzduchem na lanové dráze 

» lanové překážky - pro zdolání lanových překážek bude třeba projevit zdatnost, rovnováhu ale i týmovou spolupráci

» skalní lezení - horolezci a horolezkyně, přijměte výzvu a zdolejte společně s námi skalní vrcholky

» slaňování - chce to trochu odvahy, ale uvidíte, že tento adrenalinový prožitek nadchne i ty, kteří se v počátcích potýkají s obavami z výšek; avšak přátelská podpora spolužáků dělá divy

» via ferraty - v případě, že v okolí místa konání kurz bude k dispozici via ferrata, s žáky a studenty zažijeme spoustu zábavy a adrenalinu ve zdolávání zajištěných cest

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Adaptační kurz pro žáky základních, středních i vysokých škol sestavíme na míru dle vašich přání a požadavků. Po prvotní domluvě zajistíme prostor konání kurzu s příslušným ubytováním, stravování v plné penzi a po domluvě můžeme sjednat také dopravu na místo určení. Dále se postaráme o kompletní organizaci kurzu, o zajištění programu od rána až do večera a o materiální zajištění k programovým akcím a aktivitám. Nelámejte si hlavu s organizací a nechte to na nás.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor školních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Via ferraty pro děti
1 Review(s) 

Máte rádi dobrodružství v přírodě a rádi byste se o něj podělili se svými malými neposedy? Pak společně vyzkoušejte a naučte své děti aktivní činnosti při zajištěném lezení via ferrat! Lezení via ferrat kousek od Ústí nad Labem jistě nadchne nejen vás, ale určitě i vaše malé ratolesti, které si užijí zajištěné cesty. Po našem kurzu zvládnou rodiče bez problému jištění dětí na via ferratách. Skvělý zážitek pro aktivní rodiče a děti od 7 let.

1 600,00 Kč
Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Školní výlety
0 Review(s) 

Každým rokem je stále náročnější zaujmout studenty jednodenním výletem. Proto nabízíme zorganizování netradičních školních výletů, na kterých žáci a mladí studenti zažijí spoustu zábavy. Prioritou je zábava a zážitky pro studenty spojené s poznáváním nových míst.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Organizace dětských dnů
0 Review(s) 

Že dětský den si žádá spoustu zábavy, o tom není sporu. Náš tým nabízí organizaci dětských dnů plných zábavných aktivit, atrakcí a  soutěží pro děti i dospělé. Využít naše služby můžete jak při dětských dnech, tak při festivalech či během vašich family days.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu