• EXKLUZIVNĚ U NÁS

Horolezecká škola

13 000,00 Kč
S DPH

Desetidenní komplexní kurz skalního lezení pro všechny, kteří se chtějí stát opravdovými horolezci. V deseti lezeckých dnech si osvojíte návyky a dovednosti nezbytné pro lezení na skalách.

HK0006
HK0006
1000 ks
Mn

Naučíte se bezpečně lézt, jistit, slaňovat a mnohé další, jako základy sebezáchrany nebo první pomoci. Získáte dokonalý přehled o horolezeckém světě a dovednostech s ním spojených.

 

Horolezecká škola

 

Máme vždy něco navíc:
» teorie a lezení na umělé stěně
» lezení na skalách
» lezení po pískovcových stěnách
» profesionální instruktor akreditovaný MŠMT a ČHS (Český horolezecký svaz).

 

Horolezecká škola Ústí nad Labem

 

Horolezecká škola trvá 10 dní:

1. den
Zahajovácí lezení, teorie, lezení na umělé stěně. Seznámíte se s programem, základními pohyby při lezení, navazování, jištění, vhodnou lezeckou výbavou a se svým instruktorem. Dále budou následovat teoretické i praktické instruktáže a Vaše první kroky na umělé stěně.

 

2. - 6. den
Čeká Vás lezení, ale nyní už na skalách. Dále budete získávat a prohlubovat lezecké dovednosti. Vyzkoušíte si lezení po nakloněné i převislé skále a lezení ve spáře. Naučíte se zdolávat různě technické cesty a zakládání postupového jištění. Vyzkoušíte si vícedélkové lezení a naučíte se správně zhotovovat štandy.

 

7. - 10. den
Další lezení tentokrát klasické po pískovcových věžích a stěnách. Naučíte se správně zakládat tradiční postupové jištění.

 

Náročnost:
Kurz je vhodný pro začátečníky, kteří mají chuť naučit se nové věci. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Program je vhodný pro dospělé a děti od 15 let.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktor, teoretická výuka, zapůjčení veškerého technického vybavení s výjimkou lezecké obuvi.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Pojištění, stravu, ubytování - na Vaši žádost ubytování zprostředkujeme.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní obuv a oblečení (bude upřesněno v pokynech).

POČET ÚČASTNÍKŮ

2-4 (větší počet možný po dohodě).

Pro pořádání tohoto kurzu musí být minimálně 2 účastníci.

DOPROVOD

Není možný.

DÉLKA ZÁŽITKU

Běžná doba - 10 dnů. Individuálně lze délku upravit dle vašeho přání.

SEZÓNA

Od dubna do října s přihlédnutím na aktuální stav počasí.

MÍSTO KONÁNÍ

Ústecký kraj.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

Chceš tento kurz zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Horolezecká škola Ústí

 

Vyzkoušejte si i další naše kurzy:
KURZ LEZENÍ NA PÍSKOVCÍCH
KURZ SKALNÍHO LEZENÍ.

 

Zážitek lze také zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 200 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

HK0006
1000 ks

Parametry

Lokalita
Ústecký kraj
Pro koho
Dárky pro muže, Dárky pro ženy

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Kurz vertikální záchrany
0 Review(s) 

Během celého kurzu vertikální záchrany se naučíte zvládat různé krizové situace, které by mohly vzniknout při horolezecké činnosti, ať už lezete na hory, skály nebo via ferraty. Naučíte se řešit nehodové události, sestrojit kladkostroj nebo třeba slanit s provizorními nosítky.

2 000,00 Kč
Kurz skalního lezení
0 Review(s) 

Kurz skalního lezení vás dokonale odreaguje a vyčistí vám hlavu. Během pěti až šesti hodin lezení na skalách s instruktorem budete myslet jen na hloubku pod sebou a na to, jak se pevně držet skály. Osvojíte si správné navazování, základy pohybu na skále, jištění i slaňování. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Náročnost kurzu vždy uzpůsobíme vaší lezecké úrovni.

2 400,00 Kč
Kurz lezení na pískovcích
1 Review(s) 

Vylezte až na úplný vrchol některé z pískovcových věží a vychutnejte si nezapomenutelný okamžik. Kurz lezení na pískovcích je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Naučíte se bezpečně lézt po pískovcích a jistit pomocí smyček. Získáte dokonalý přehled o základních horolezeckých uzlech a vychutnáte si skvělý zážitek ze slaňování.

2 400,00 Kč
Kurz lezení ledů
1 Review(s) 

Lezete rádi a máte rádi i zimu? Vyzkoušejte něco nového, co jste ještě nedělali. Pojďte s námi lézt po zmrzlém vodopádu! Odlamují se led, skřípání ostrých cepínů a maček vám zaručeně rozpumpuje krev ve zmrzlých žilách. 

2 000,00 Kč