Firemní večírky

Plánujete uspořádat firemní večírek? Chcete něco nového, originálního, kreativního? Chcete přijít na večírek a o nic se nestarat?

Rádi pro Vás navrhneme, připravíme a zorganizujeme nezapomenutelný firemní večírek.

                   Naše reference

Vánoční večírky


S koncem roku se blíží čas vánoční a tedy i doba konání vánočních firemních večírků. Nabízíme vám možnost zajištění této slavnostní chvíle jak tradičním, tak originálním způsobem.


Tradiční české Vánoce - večírek inspirován tradičními staročeskými vánočními zvyky jako například lití olova, házení střevícem, pouštění lodiček ze skořápek, krájení jablka, zdobení perníčků a výroba vánočních přání.

Retro Vánoce – zmapujte s námi uplynulých 40 let české historie. V žertovném stylu se nechte unést činy a zvyky z totalitního režimu a polistopadové doby.

Latino night - jedná se o latinsko-americký plážový styl, který vytvoří dokonalou iluzi pláže i v zimě. Program doplňuje výuka salsy, kubánská kapela, barmanská a bubenická show, ohňostroj a stylové soutěže.

Kouzlo Orientu - zažijete nezapomenutelnou atmosféru pohádkové noci na večírku s vůní Orientu. Vaše pocity umocní afghánské a perské koberce, divany, polštáře, tepané lampy, vodní dýmky a výstup břišních tanečnic s možností výuky jejich tance.

Vánoce kolem světa - nacházíte se v oceánu vánoční atmosféry, pravidelně přistáváte v přístavech celého světa. Každý světadíl, který navštívíte, skrývá své unikátní vánoční tradice. Seznamte se s těmito specifickými vánočními zvyky.

Country a western - můžete se těšit na večírek v country stylu, kovbojské přestřelky v saloonu mezi hosty, scénky z Divokého západu a hudba z filmu Tenkrát na západě.

Mobilní casino - zažijte autentický pocit a vzrušení z hazardní hry, ovšem bez rizika, že domů půjdete bez svých bot.

Velký Gatsby - svět zažívá hospodářskou krizi a je zasažen blížící se válkou. Ovšem je čas Vánoc, takže si užijeme tuto dobu s nostalgií 30.let minulého století, tedy s elegancí a noblesou.

Ve víně je pravda - nechte se okouzlit chutí starých vín a vůní dobrých sýrů. Staňte se na jeden večer profesionálními degustátory.

Hippie party - udělejte si výlet zpátky do 60. let, kdy svět řídí slova jako mír, láska, přátelství, svoboda, spontánní chování a staňte se na jeden večer květinovými dětmi.

Vánoce na lodi - proplujte s námi vánočním časem. Personál lodi Vás přivítá ve stylových uniformách a při nalodění ihned nabídne welcome drink v podobě lahodného svařáčku. Na trase plavby vás čeká jedinečná zimní krajina a vánoční atmosféra.

Košík  

(prázdný)