Vánoce kolem světa
  • Vánoce kolem světa
  • Vánoční firemní večírek
  • Vánoční večírek
  • Večírek Vánoce kolem světa

Vánoce kolem světa - firemní večírek

Jak se slaví Vánoce ve světě a jaké jsou kde tradice? To zjistíte na vánočním firemním večírku Vánoce kolem světa, který pro vás zorganizujeme a připravíme tak, abyste si jej naplno užili.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoční svátky jsou dnes oslavovány téměř po celém světe. Ovšem jiný kraj, jiný mrav. Někde chodí Ježíšek nebo děda Mráz, a jinde zase Santa Claus. Prožijte firemní večírek v duchu vánočním, současně poznejte různé kulturní odlišnosti při oslavách Vánoc a především si užijte spoustu zábavy se svými přáteli a kolegy.

 

A co vás čeká?

 

Váš firemní večírek proběhne ve vánočně laděném prostředí. Těšit se můžete na bohaté pohoštění, ze kterého budete moci ochutnat tradiční pochoutky z různých koutů světa. České cukroví, smažené ryby s hranolky, sušenky s mlékem, jablečné koláče či ruské pirožky. Během večera si budete moci zatančit na české i zahraniční koledy. Zazpívat si s kolegy. A užít si zábavu u připravených aktivit a kreativních úkolů.

 

Nástin programu

 

V rámci večerního programu budete mít příležitost vyzkoušet si aktivity, které jsou tradiční pro danou zemi. Připravíme pro vás různá stanoviště, každé ve stylu dané země s příslušnou vánoční postavou. Na vás pak bude procházet si střídavě jednotlivá stanoviště a užívat si tak cizokrajné vánoční zvyklosti.

 

Výčet nabízených stanovišť:

 

» Vánoce v Austrálii - Australané slaví Vánoce za letního počasí, tak si pojďte užít tuto plážovou idylku společně s protinožci a strávit Vánoce ozdobeni květovými věnci, v plážovém křesílku s drinkem; na stanovišti australských Vánoc si budete také moci vyrobit vánoční pohlednici s pozdravem od moře

» vánoční svátky v České republice - kdo by neznal české tradice; na tomto stanovišti si budete moci vyzkoušet tradiční lití olova, posílání lodiček z ořechových skořápek, nebo třeba rozkrajování jablek či házení střevíčku

» Vánoce v USA - jakmile zavítáte na bohatě zdobené stanoviště přehršlí zářivých světýlek a blýskavých ozdob, bude vám jasné, že jste v Americe; přivítá vás Santa Claus a jistě vás obdaruje nějakým dárečkem z punčochy za splněný úkol

» Vánoce v Rusku - přijďte se pobavit s vánoční postavičkou Dědy Mráze, který vám rád povypráví o tradicích ruských svátků vánočních, a kdo ví, třeba si s vámi ruská ikona Vánoc přiťukne i paňákem vodečky na zdraví; a společně si pak můžete zazpívat ruskou vánoční koledu.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh vánočního večírku Vánoce napříč světem lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Tak neváhejte svěřit firemní večírek do rukou odborníků.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Související články na blogu