Seznam produktu HOTROCK.cz

Adaptační kurzy
0 Review(s) 

Uvítejte nový školní rok s Kompasem komunity, naším exkluzivním tří až pětidenním adaptačním kurzem, který přináší vzrušující kombinaci outdoorových aktivit a pedagogických inovací. Náš kurz, navržený pro středoškoláky a žáky základních škol, je vaší cestou k posílení třídního ducha, sociálních dovedností a osobního rozvoje studentů.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Anděl na horách - zimní teambuilding, Praha
  • ZIMNÍ
  • ŘEŠENÍ ÚKOLŮ
Rychlý náhled
Anděl na horách - teambuilding
0 Review(s) 

Vydejme se zpět do padesátých let minulého století a s revizorem Gustavem Andělem to pořádně roztočme v zasněžených Vysokých Tatrách. Hlavní úkol tohoto zimního teambuildingu je zdánlivě jednoduchý, jako detektivové amatéři si tajně proklepnete budoucí snachu Věru.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Cimrmaniáda - teambuilding, firemní akce, Praha, Ústí nad Labem, Brno
  • EXKLUZIVNĚ U NÁS
Rychlý náhled
Cimrmaniáda - teambuilding
0 Review(s) 

Hola hola, díky matrikáři IV. vídeňské farnosti Franzi Huschkovi, který prováděl většinu zápisů ve stavu opilosti, nejde dodnes s jistotou říci, zda se manželům Marlen a Leopoldu Cimrmanovým narodil synek Jára Cimrman v mrazivé únorové noci roku 1856, 1864, 1878 či 1889. Matrikářův nejistý rukopis připouští i rok 1890. Tak jak to vlastně bylo? To zjistíte na našem teambuildingu!

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Divadelní teambuilding - firemní akce Praha
  • INDOOR
  • KREATIVNÍ
Rychlý náhled
Divadelní teambuilding
0 Review(s) 

Unikátní divadelní teambuilding zaměřený na spolupráci při tvorbě jedinečného díla. Dokážete připravit, zrežírovat a odehrát divadelní inscenaci? Každý člen týmu má určenou roli a bez vzájemné kooperace to nepůjde. Dobyjte prkna co znamenají svět a ukažte své herecké schopnosti v divadle.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Hod oštěpem - zábavná atrakce
0 Review(s) 

Chtěli jste si někdy vyzkoušet, jaký je to pocit házet oštěpem jako světoví rekordmani Jan Železný nebo Barbora Špotáková? Naše zábavná atrakce hod oštěpem vám to umožní! Skvělá atrakce na firemní akce, teambuilding či dětské dny.

 

Cena: od 7 000 Kč / 5 hodin
bez DPH

 

CHCI TUTO ZÁBAVNOU ATRAKCI