Firemní večírek Latino night
  • Vánoční večírek ve stylu Latino night
  • Firemní večírek Latino night
  • Tančení salsy na večírku
  • Barmanská show

Latino night - firemní večírek

Vánoční večírek v latinskoamerickém stylu je to pravé pro milovníky tance, skvělé hudby a tématických zábavných atrakcí. Nechte organizaci firemního večírku na profících, nechte to na nás!

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

 

Latinskoamerické rytmy ve stylu salsy, chacha, mamby a k tomu kubánský drink? Pokud jste fajnšmekry latinské hudby a latinskoamerických tanců, máme tu právě pro vás stylově laděný večírek plný zábavy.

 

A co na vás čeká?

 

Společenský večírek bude situován ve stylově vyzdobených prostorech, kde se budete cítit jako v pravém latinskoamerickém klubu. Těšit se můžete na typickou latinskou hudbu v podání živé kapely. Dále na tančení půvabné, leč energické Salsy, která vám bude nejprve představena prostřednictvím tanečního vystoupení, následně budete mít příležitost si taneční kroky nacvičit v rámci školícího rychlokurzu. Po celý večer budete moci ochutnávat dobroty z bohatého rautu a popíjet namíchané kubánské drinky připravené od zkušeného barmana.

 

Nástin programu

 

V průběhu večera se budete moci zúčastnit připravených zábavných aktivit a soutěžení. Užít si připravená vystoupení a protančit celou noc.

 

Seznam nabízených aktivit:

 

» vystoupení tanečníků salsy - je libo trochu inspirace k večernímu tanci? určitě si nenechte ujít taneční vystoupení

» taneční rychlokurz salsy - pokud byste si rádi zatančili salsu, ale nevíte jak na to, školení profesionálové vás naučí základní taneční kroky

» barmanská show - zkušený barman předvede publiku velkolepou show při míchání drinků

» soutěžení v limbu - protančete se pod snižující se tyčí až k vítězství

» soutěž o nejlepší kostým - nemáte vlastní doplňky a svršky, které by se hodily k typickému latinskoamerickému kostýmu? nevadí, připravíme pro vás kostymérnu, ve které budete moci vyladit svůj kostým a zapojit se do soutěže o nejlepší kostým večera.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh večírku Latino night lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Hoďte starosti za hlavu a nechte to na nás.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Hippies party - firemní...
0 Review(s) 

Firemní večírek ve šedesátých let minulého století je vhodný pro milovníky zábavy, muziky a hippies obecně. Zajistíme skvělého moderátora, který se celý večer bude starat o vaši zábavu, tématické atrakce, kde se pořádně vyřádíte, pestrý catering a hromadu rekvizit.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoce na lodi - firemní...
0 Review(s) 

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU