Hippie party
  • Hippie party
  • Večírek ve stylu hippie
  • Vánoční hippie večírek
  • Firemní hippie večírek

Hippies party - firemní večírek

Firemní večírek ve šedesátých let minulého století je vhodný pro milovníky zábavy, muziky a hippies obecně. Zajistíme skvělého moderátora, který se celý večer bude starat o vaši zábavu, tématické atrakce, kde se pořádně vyřádíte, pestrý catering a hromadu rekvizit.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Mír, láska, svoboda a přátelství. Tak zní hlavní hesla slavné éry hippie a také našeho firemního večírku. Vydejte se zpět do šedesátých let a staňte se na jeden večer květinovými dětmi. 

 

A co vás čeká?

 

Spousta květin, batikované látky a polštáře, pestrobarevné doplňky. K tomu celý večer bude hrát k vašemu poslechu živá hudba. Poslechnete si třeba známého Jimiho Hendrixe nebo The Doors. A budete si připadat jako na slavném festivalu Woodstock. No a nebude chybět ani bohatá hostina a nějaký ten opojný mok. 

 

Nástin programu

 

V průběhu večírku si užijete spoustu legrace při kreativních úkolech a zábavných aktivitách. Můžete si vyrobit originální květinový věnec, doladit kostým anebo si třeba společně zatančit.

 

Zde je seznam jednotlivých aktivit: 

 

» hippie fotokoutek - pokud byste chtěli uchovat vzpomínku na tento pohodový hippie večer, můžete se nechat s přáteli zvěčnit v našem fotokoutku s použitím stylových rekvizit

» výroba květinových věnců - v průběhu večera bude k dispozici stanoviště pro výrobu květinových věnců a čelenek

» kostymérna - pokud by vašemu kostýmu chyběl šmrnc, v připravené kostymérně si můžete zapůjčit originální hippie doplňky v podobě barevných lenonek, paruk, ozdobných korálků, květin či čelenek

» tanec s pomeranči - vyzvěte kolegu k tanci, zapojte se do soutěže tanečních párů a udržte pomeranč mezi čely déle než všichni ostatní

» soutěž o nejlepší kostým - před půlnocí bude vyhlášen nejstylovější dámský a pánský hippie kostým

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Firemní večírek ve stylu hippie lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Hoďte starosti za hlavu a nechte organizaci na nás.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Westernový firemní večírek
0 Review(s) 

Firemní večírek ve westernovém stylu je skvělou volbou pro milovníky divokého západu, westernu a country. Zajistíme westernovou kapelu, catering a tématické zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte. Zvolte si jako firemní vánoční večírek náš westernový program a těšte se na hromadu zábavy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Mobilní casino - firemní...
0 Review(s) 

Netradiční firemní večírek ve stylu casina nadchne všechny herní nadšence. Vyzkoušíte si hru v mobilním casinu, které pro vás zajistíme a další zábavné atrakce, tak, aby se nikdo nenudil. Na tomto vánočním večírku se také můžete těšit na swingové taneční vystoupení.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu