Velký Gatsby
  • Vánoční večírek ve stylu 30. let
  • Vánoční firemní večírek
  • Velký Gatsby
  • Vánoční večírek Velký Gatsby

Velký Gatsby - firemní večírek

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Užijte si zábavný večer se svými kolegy a přáteli mimo pracovní dobu. Co takhle vánoční večírek ve stylu 30. let minulého století, který bude probíhat v elegantně vyladěném sálu v noblesních kostýmech? A tak milí pánové, oprašte své obleky, šle a klobouky a vy milé dámy, si oblékněte ty nejlepší šaty s krajkou, či zdobnými třásněmi, obujte lodičky a večírek století může začít. 

 

A co na vás čeká?

 

Ozdobné girlandy, balónky, zářivé konfety. Ve stylově vyzdobeném sále si budete připadat opravdu jako v době 30. let. Tuto skutečnost ještě hlouběji podnítí hudba ve stylu swingu v podání živé kapely. Po celý večer bude v sále doplňován bohatý raut elegantně naaranžovaných chlebíčků, jednohubek, salátů či sladkých zákusků. Na baru pak můžete ochutnat některé z nabízených drinků. 

 

Nástin programu

 

Během večera se o zábavu postaráme. Začneme zlehka degustací vybraných druhů vín, poté si užijete taneční vystoupení, které vás navnadí na samostatný tanec s kolegy a přáteli v rytmu swingu. Před půlnocí bude vyhlášen vítěz oděný do nejstylovějšího dobového kostýmu. A na závěr večírku si užijete taneční hudbu od DJ.

 

Přehled jednotlivých aktivit:

 

» degustace vín - na úvod pro vás přichystáme ochutnávku vín různých variací a chutí, pro pány je možné připravit i ochutnávku doutníků

» taneční vystoupení - se svým tanečním číslem v charlestonu vystoupí taneční profesionálové, kteří navodí atmosféru velkolepého večírku

» kostymérna - v naší kostymérně si budete moci vybrat ze stylových doplňků ve stylu 30. let, na výběr bude z klobouků, kšand, dámských cigaretových špiček, šálů z peří, či ozdobných čelenek, krajek a rukaviček

» soutěž o nejlepší kostým - vylaďte svůj kostým do maximální noblesy a elegance a zvyšte tak šance na výhru v soutěži o nejlepší kostým ve stylu 30. let

» vystoupení DJ - o půlnoci si zatančíte v rytmu elektroswingu

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh firemního večírku ve stylu Velký Gatsby lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Nechte perfektní naplánování na nás a užijte si večírek bez starostí se zařizováním.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Westernový firemní večírek
0 Review(s) 

Firemní večírek ve westernovém stylu je skvělou volbou pro milovníky divokého západu, westernu a country. Zajistíme westernovou kapelu, catering a tématické zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte. Zvolte si jako firemní vánoční večírek náš westernový program a těšte se na hromadu zábavy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Mobilní casino - firemní...
0 Review(s) 

Netradiční firemní večírek ve stylu casina nadchne všechny herní nadšence. Vyzkoušíte si hru v mobilním casinu, které pro vás zajistíme a další zábavné atrakce, tak, aby se nikdo nenudil. Na tomto vánočním večírku se také můžete těšit na swingové taneční vystoupení.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU