Firemní večírek Kouzlo orientu
  • Degustace čajů na vánočním večírku
  • Firemní večírek Kouzlo orientu
  • Ochutnávání koření na večírku
  • Vodní dýmka na firemním večírku

Kouzlo Orientu - firemní večírek

Firemní vánoční večírek v duchu orientu, na který zajistíme břišní tanečnice, které nabudí pohodovou atmosféru. Na firemní večírek připravíme tématickou výzdobu, catering a zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Barevné ornamenty, perské koberečky, orientální hudba a břišní tanečnice. Trocha východní orientální kultury může dýchnout atmosféru i na váš firemní večírek. Prožijte tak nezapomenutelný večer se svými kolegy a přáteli v duchu orientu.

 

A co na vás čeká?

 

Těšit se můžete na stylově vyladěné prostory, kde se promítne orientální kultura v podobě barevných ornamentů, mozaiky, pestrých látek, perských koberců, zdobených polštářů a lamp. Orientální prostředí zvýrazní i orientální rytmy, při kterých můžete rozvlnit tělo při břišních tancích. Samozřejmě nebude chybět ani raut plný kořeněných pokrmů, výborných sypaných čajů a typické vodní dýmky různých chutí.

 

Nástin programu

 

V průběhu večera si budete moci mimo ochutnávek a volné taneční zábavy prožít kouzlo Orientu na jednotlivých stanovištích, která pro vás připravíme.

 

Výčet nabízených aktivit:

 

» soutěž v poznávání koření - chcete předvést své přednosti vytříbených čichových a chuťových receptorů? zapojit se můžete do soutěže o nejlepšího ochutnávače v poznávání různého druhu koření

» taneční rychlokurz břišních tanců - rádi byste se vlnili v orientálním rytmu při břišních tancích, ale nemáte představu jak na to? na večírku budete mít příležitost si projít rychlokurzem orientálních tanců a základní pohyby se naučit

» posezení s vodní dýmkou - tradiční záležitostí pro východní kulturu je bezpochyby požitek z vodní dýmky, na ochutnávku vám přichystáme různé chuťové variace

» orientální masáž - kdo by si nechtěl dopřát masáž ve spojení s vodní dýmkou, tak svěřte své zatuhlé svaly odborníkům v oboru

» degustace čajů - pokud jste milovníkem silných aromatických čajů, jistě pro vás bude degustačním zážitkem ochutnávka orientálních čajů.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh večírku v orientálním stylu lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Svěřte váš firemní večírek do našich rukou a my se o vás královsky postaráme.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoce na lodi - firemní...
0 Review(s) 

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU