Firemní večírek Kouzlo orientu
  • Degustace čajů na vánočním večírku
  • Firemní večírek Kouzlo orientu
  • Ochutnávání koření na večírku
  • Vodní dýmka na firemním večírku

Kouzlo Orientu - firemní večírek

Firemní vánoční večírek v duchu orientu, na který zajistíme břišní tanečnice, které nabudí pohodovou atmosféru. Na firemní večírek připravíme tématickou výzdobu, catering a zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Barevné ornamenty, perské koberečky, orientální hudba a břišní tanečnice. Trocha východní orientální kultury může dýchnout atmosféru i na váš firemní večírek. Prožijte tak nezapomenutelný večer se svými kolegy a přáteli v duchu orientu.

 

A co na vás čeká?

 

Těšit se můžete na stylově vyladěné prostory, kde se promítne orientální kultura v podobě barevných ornamentů, mozaiky, pestrých látek, perských koberců, zdobených polštářů a lamp. Orientální prostředí zvýrazní i orientální rytmy, při kterých můžete rozvlnit tělo při břišních tancích. Samozřejmě nebude chybět ani raut plný kořeněných pokrmů, výborných sypaných čajů a typické vodní dýmky různých chutí.

 

Nástin programu

 

V průběhu večera si budete moci mimo ochutnávek a volné taneční zábavy prožít kouzlo Orientu na jednotlivých stanovištích, která pro vás připravíme.

 

Výčet nabízených aktivit:

 

» soutěž v poznávání koření - chcete předvést své přednosti vytříbených čichových a chuťových receptorů? zapojit se můžete do soutěže o nejlepšího ochutnávače v poznávání různého druhu koření

» taneční rychlokurz břišních tanců - rádi byste se vlnili v orientálním rytmu při břišních tancích, ale nemáte představu jak na to? na večírku budete mít příležitost si projít rychlokurzem orientálních tanců a základní pohyby se naučit

» posezení s vodní dýmkou - tradiční záležitostí pro východní kulturu je bezpochyby požitek z vodní dýmky, na ochutnávku vám přichystáme různé chuťové variace

» orientální masáž - kdo by si nechtěl dopřát masáž ve spojení s vodní dýmkou, tak svěřte své zatuhlé svaly odborníkům v oboru

» degustace čajů - pokud jste milovníkem silných aromatických čajů, jistě pro vás bude degustačním zážitkem ochutnávka orientálních čajů.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh večírku v orientálním stylu lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Svěřte váš firemní večírek do našich rukou a my se o vás královsky postaráme.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Představte si večírek, na kterém je všechno dovoleno! Na firemním či vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století.

 

Na tomto firemním večírku se nudit nebudete. Zkušený moderátor, vystupující interpreti i slavnostní výzdoba nabudí hned tu pravou atmosféru večírku, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoce na lodi - firemní...
0 Review(s) 

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU