Vánoční westernový večírek
  • Vánoční westernový večírek
  • Firemní večírek ve westernovském stylu
  • Vánoční večírek
  • Krocení divokého býka
  • Lukostřelba na vánočním večírku

Westernový firemní večírek

Firemní večírek ve westernovém stylu je skvělou volbou pro milovníky divokého západu, westernu a country. Zajistíme westernovou kapelu, catering a tématické zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte. Zvolte si jako firemní vánoční večírek náš westernový program a těšte se na hromadu zábavy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Rádi byste oživili váš firemní večírek? Co takhle velkolepá párty ve westernovém stylu. Drsná tvář divokého západu, ostřílení pistolníci se sklenkou whiskey a westernové tanečnice. Odpočiňte si od všedních pracovních dnů a prožijte se svými kolegy a přáteli dobrodružství na divokém západě.

 

A co na vás čeká?

 

Celý firemní večírek bude laděn do westernového stylu. Indiánské trofeje a totemy, kovbojské klobouky a kolty, plakáty hledaných zločinců. K poslechu a tanci vám bude hrát živá hudba od country kapely. Během večera se budete nesmírně bavit, neboť pro vás připravíme bohatý program se spoustou zábavných aktivit. A až vám vyhládne po zkrocení divokého býka, můžete se těšit na pořádnou hostinu, kde nebude chybět ani pořádná flákota z grilu nebo čerstvě připravené burgry. 

 

Nástin programu

 

Během firemního večírku prožijete spoustu zábavy formou aktivit, které budou k dispozici na jednotlivých stanovištích. Společně s přáteli a kolegy můžete tato stanoviště v průběhu večera navštěvovat. A nebude chybět ani taneční vystoupení.

 

Stanoviště lze různě nakombinovat, přidat, odebrat, pozměnit. Zde jsou příklady jednotlivých stanovišť:

 

» lukostřelba - v době indiánských střetů se hodilo umět zacházet s lukem a šípy, tak ukažte, jakou máte mušku a jak byste na divokém západě zabodovali

» zkrocení divokého býka - správný kovboj by měl dokázat zkrotit divokého býka, troufnete si?

» chytání divoké zvěře lasem - další z kovbojových umů, vyzkoušejte si, jak zacházet s lasem, a zda byste zvládli zachytit cíl 

» taneční vystoupení - večer se můžete těšit také na vystoupení tanečníků, buď ve stylu country či kankánu

» taneční rychlokurz country tanců - že nevíte, jaké správné kroky se využívají při country tancích? nevadí, nabídněte rámě kolegyni a taneční profesionálové vás do světa country tance zasvětí.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh večírku ve westernovém stylu lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Neváhejte a svěřte se do rukou odborníků na zážitky.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat