Tradiční české Vánoce
  • Tradiční české Vánoce
  • Vánoční firemní večírek
  • Firemní večírek
  • Tradiční české Vánoce

Tradiční české Vánoce - firemní večírek

Připravíme a kompletně pro vás zajistíme firemní večírek v duchu tradičních českých Vánoc. Při tomto vánočním večírku si připomenete jak se dříve slavily Vánoce a navodíme příjemnou sváteční atmosféru.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Utečte dnešní uspěchané době, vánočním nákupním horečkám, moderním vánočním trendům a prožijte s námi magické kouzlo tradičních Vánoc. Společně si tak připomeneme, jak se slavily vánoční svátky v dobách dřívějších a v kruhu svých kolegů a přátel si užijete pohodovou vánoční atmosféru večírku. 

 

A co na vás čeká?

 

Večírek bude probíhat v tradičně vyzdobených prostorech, včetně prostřené štědrovečerní tabule. Celý večer budete moci ochutnávat vánoční pokrmy z bohaté hostiny. A nebojte, tradiční kuba se podávat nebude. Pochutnáte si třeba na bramborovém salátu, řízečcích, vinných klobáskách, chlebíčcích a na spoustě dalších dobrot. A pro milovníky sladkého nebude chybět samozřejmě ani vánoční cukroví. 

V průběhu večera se budete moci zapojit do přichystaného programu, plného zábavy, herních aktivit a kreativních úkolů. Program bude doprovázen vánočně laděnou hudbou, o kterou se postará živá kapela. A tak si můžete společně zazpívat i nějakou tu vánoční koledu. 

 

Nástin programu

 

Těšit se můžete i na staročeské vánoční zvyky. Připravíme pro vás několik stanovišť, kde se prostřídáte u nejrůznějších aktivit.

 

Zde je přehled jednotlivých stanovišť:

 

» lití olova - jste zvědavi, co vás v budoucnu čeká? vyzkoušet můžete tradiční zvyk lití olova, kdy pomocí této prastaré techniky, při níž se roztavené olovo vylije do studené vody, lze věštit budoucnost ze vzniklých tvarů

» krájení jablíček - kdo by neznal tradiční rozkrojení jablek, pokud budete mít v místě řezu hvězdičku, čeká vás štěstí

» házení střevíčkem - zvyk zejména pro nezadané dámy, v případě, že váš střevíc dopadne špičkou ke dveřím, můžete se těšit z blízkého provdání

» pouštění skořápkových lodiček - při této aktivitě si každý nejprve vyrobí lodičku ze skořápky a svíčky, kterou následně pošle po vodě a čí loďka dopluje nejdál, ten povede dlouhý a spokojený život

» výroba vánočních přání - rádi byste udělali radost svým blízkým anebo kolegům? vyrobte jim vánoční přání, vždyť ručně vyrobené dárky každého potěší

» zdobení perníčků - i touto kreativní činností můžete potěšit své blízké a obdarovat je ručně zdobeným perníčkem.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh vánočního večírku lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Představte si večírek, na kterém je všechno dovoleno! Na firemním či vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století.

 

Na tomto firemním večírku se nudit nebudete. Zkušený moderátor, vystupující interpreti i slavnostní výzdoba nabudí hned tu pravou atmosféru večírku, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Hippies party - firemní...
0 Review(s) 

Firemní večírek ve šedesátých let minulého století je vhodný pro milovníky zábavy, muziky a hippies obecně. Zajistíme skvělého moderátora, který se celý večer bude starat o vaši zábavu, tématické atrakce, kde se pořádně vyřádíte, pestrý catering a hromadu rekvizit.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoce na lodi - firemní...
0 Review(s) 

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu