Tradiční české Vánoce
  • Tradiční české Vánoce
  • Vánoční firemní večírek
  • Firemní večírek
  • Tradiční české Vánoce

Tradiční české Vánoce - firemní večírek

Připravíme a kompletně pro vás zajistíme firemní večírek v duchu tradičních českých Vánoc. Při tomto vánočním večírku si připomenete jak se dříve slavily Vánoce a navodíme příjemnou sváteční atmosféru.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Utečte dnešní uspěchané době, vánočním nákupním horečkám, moderním vánočním trendům a prožijte s námi magické kouzlo tradičních Vánoc. Společně si tak připomeneme, jak se slavily vánoční svátky v dobách dřívějších a v kruhu svých kolegů a přátel si užijete pohodovou vánoční atmosféru večírku. 

 

A co na vás čeká?

 

Večírek bude probíhat v tradičně vyzdobených prostorech, včetně prostřené štědrovečerní tabule. Celý večer budete moci ochutnávat vánoční pokrmy z bohaté hostiny. A nebojte, tradiční kuba se podávat nebude. Pochutnáte si třeba na bramborovém salátu, řízečcích, vinných klobáskách, chlebíčcích a na spoustě dalších dobrot. A pro milovníky sladkého nebude chybět samozřejmě ani vánoční cukroví. 

V průběhu večera se budete moci zapojit do přichystaného programu, plného zábavy, herních aktivit a kreativních úkolů. Program bude doprovázen vánočně laděnou hudbou, o kterou se postará živá kapela. A tak si můžete společně zazpívat i nějakou tu vánoční koledu. 

 

Nástin programu

 

Těšit se můžete i na staročeské vánoční zvyky. Připravíme pro vás několik stanovišť, kde se prostřídáte u nejrůznějších aktivit.

 

Zde je přehled jednotlivých stanovišť:

 

» lití olova - jste zvědavi, co vás v budoucnu čeká? vyzkoušet můžete tradiční zvyk lití olova, kdy pomocí této prastaré techniky, při níž se roztavené olovo vylije do studené vody, lze věštit budoucnost ze vzniklých tvarů

» krájení jablíček - kdo by neznal tradiční rozkrojení jablek, pokud budete mít v místě řezu hvězdičku, čeká vás štěstí

» házení střevíčkem - zvyk zejména pro nezadané dámy, v případě, že váš střevíc dopadne špičkou ke dveřím, můžete se těšit z blízkého provdání

» pouštění skořápkových lodiček - při této aktivitě si každý nejprve vyrobí lodičku ze skořápky a svíčky, kterou následně pošle po vodě a čí loďka dopluje nejdál, ten povede dlouhý a spokojený život

» výroba vánočních přání - rádi byste udělali radost svým blízkým anebo kolegům? vyrobte jim vánoční přání, vždyť ručně vyrobené dárky každého potěší

» zdobení perníčků - i touto kreativní činností můžete potěšit své blízké a obdarovat je ručně zdobeným perníčkem.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Průběh vánočního večírku lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Hippies party - firemní...
0 Review(s) 

Firemní večírek ve šedesátých let minulého století je vhodný pro milovníky zábavy, muziky a hippies obecně. Zajistíme skvělého moderátora, který se celý večer bude starat o vaši zábavu, tématické atrakce, kde se pořádně vyřádíte, pestrý catering a hromadu rekvizit.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Vánoce na lodi - firemní...
0 Review(s) 

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu