Firemní večírek na lodi
  • Firemní večírek na lodi
  • Vánoční večírek na lodi
  • Vánoční firemní večírek
  • Party na lodi

Vánoce na lodi - firemní večírek

Pořádná vánoční party na lodi? Nechte organizaci vánočního večírku na nás! Zajistíme pro vás nezapomenutelné Vánoce na lodi, kde na vás bude čekat pohodová vánoční atmosféra, výzdoba, bohatý catering a skvělý program s atrakcemi, aby se nikdo nenudil. O zábavu bude postaráno se vší parádou.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Oslavte Vánoce se svými kolegy a přáteli ve velkém stylu. Vydejte se na plavbu s námi a uvidíte, že firemní večírek bude pro vás nezapomenutelným zážitkem. Na vánočně vyladěné palubě si užijete spoustu zábavy, pochutnáte si na dobrotách a k tomu všemu se budete moci kochat malebnou zimní krajinou.

 

A co vás čeká?

 

Už samotný nástup na loď proběhne ve velkolepém stylu. Po červeném koberci osvětleném vánočními světly vstoupíte na lodní palubu a obdržíte přípitek ve formě lahodného punče. Vánoční ozdoby, světýlka, vůně smrkových větví, štědrovečerní tabule. Na takto vyzdobené palubě na vás dýchne ta pohodová vánoční atmosféra. A pak už nezbývá než se protančit nocí, neboť k poslechu a tanci bude hrát po celý večer živá kapela. Sem tam si ochutnat některou z vánočních pochoutek, k chuti jistě přijde řízeček s bramborovým salátem, uzeniny a sýry, nazdobené chlebíčky a jednohubky, no a chybět nebude ani tradiční vánoční cukroví. A abyste se po celý večer bavili, v průběhu večírku pro vás budou přichystány zábavné aktivity.

 

Nástin programu

 

Během firemního večírku na lodi se můžete zapojit do různých aktivit. Mimo hodování, koketování, popíjení vánočních drinků se bude také hodně tančit.

 

Seznam nabízených aktivit:

 

» soutěž v limbu - kdo by neznal limbo - zábavnou aktivitu při které musíte tančit pod neustále se snižující laťkou

» vánoční fotokoutek - nechte se s přáteli zvěčnit v našem fotokoutku s použitím stylových rekvizit a vánočních doplňků, abyste měli památku na tuto nezapomenutelnou událost

» soutěž v tanci s pomerančem - zapojte se do naší soutěže, vyzvěte kolegu k tanci a s pomerančem mezi čely se protančete až k vítězství.

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Vánoční večírek na lodi lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Svěřte plánování večírku do našich rukou a věnujte se naplno užívání si večírku.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Mobilní casino - firemní...
0 Review(s) 

Netradiční firemní večírek ve stylu casina nadchne všechny herní nadšence. Vyzkoušíte si hru v mobilním casinu, které pro vás zajistíme a další zábavné atrakce, tak, aby se nikdo nenudil. Na tomto vánočním večírku se také můžete těšit na swingové taneční vystoupení.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Velký Gatsby - firemní večírek
0 Review(s) 

Představte si večírek, na kterém je všechno dovoleno! Na firemním či vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století.

 

Na tomto firemním večírku se nudit nebudete. Zkušený moderátor, vystupující interpreti i slavnostní výzdoba nabudí hned tu pravou atmosféru večírku, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Hippies party - firemní...
0 Review(s) 

Firemní večírek ve šedesátých let minulého století je vhodný pro milovníky zábavy, muziky a hippies obecně. Zajistíme skvělého moderátora, který se celý večer bude starat o vaši zábavu, tématické atrakce, kde se pořádně vyřádíte, pestrý catering a hromadu rekvizit.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu