Ve víně je pravda
  • Degustace vín na večírku
  • Ve víně je pravda
  • Večírek s ochutnávkou sýrů
  • Firemní večírek pro labužníky

Ve víně je pravda

Milovníci vína si na vánočním večírku Ve víně je pravda přijdou na své. Ochutnávka neboli degustace vín a sýrů, zábavný program plný tématických atrakcí a bohatý catering. To je to pravé, na co se můžete těšit, užít si firemní večírek s kolegy a nabudit pohodovou atmosféru.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Máme tu lákavou nabídku firemního večírku pro milovníky kvalitních sýrů a výběrových vín. Nechte se okouzlit chutí archivních ročníků vína, vůní dobrých sýrů a užijte si pohodový firemní večírek ve společnosti kolegů a přátel.

 

A co na vás čeká?

 

V prostorech, které budou laděny ve venkovském stylu, se můžete těšit na opravdu bohatý raut plný čerstvých domácích sýrů, kozích sýrů, nakládaných sýrů, pečiva, uzenin, salátových mís, ořechů, ovocných talířů. Na slavnostně prostřených tabulích nebudou samozřejmě chybět ani zmiňovaná kvalitní vína. Po celý večer bude hrát k poslechu a tanci živá kapela. 

 

Nástin programu

 

Během večera pro vás bude přichystaný zábavný program. U vstupu každý obdrží sklenku vína na ochutnávku, následně bude probíhat degustace výběrových vín a kvalitních sýrů po celý zbytek večera. A pokud budete opravdu prvotřídně vnímat chuť sýra, budete mít příležitost zúčastnit se večerní soutěže v poznávání sýrů.

 

Zde je výčet nabízených aktivit:

 

» ochutnávka sýrů - během celého večera bude k dispozici raut s ochutnávkou kvalitních druhů sýra i s příslušnými komentáři

» degustace vín - i nejrůznější druhy vína bude možné degustovat po celý večer, a nebude chybět ani pár slov ke každému z druhů

» taneční vystoupení - v průběhu večera vystoupí tanečníci, kteří vás probudí k tanci

» soutěž v poznávání druhů sýrů - předveďte se jako opravdový gurmán a se zavázanýma očima poznejte chuť všech vybraných sýrů

 

Co všechno jsme schopni zajistit

 

Firemní večírek s názvem Ve víně je pravda lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Neváhejte nás oslovit a svěřte organizaci vánočního večírku odborníkům na zážitky.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Western
0 Review(s) 

Firemní večírek ve westernovém stylu je skvělou volbou pro milovníky divokého západu, westernu a country. Zajistíme westernovou kapelu, catering a tématické zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte. Zvolte si jako firemní vánoční večírek náš westernový program a těšte se na hromadu zábavy.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Mobilní casino
0 Review(s) 

Netradiční firemní večírek ve stylu casina nadchne všechny herní nadšence. Vyzkoušíte si hru v mobilním casinu, které pro vás zajistíme a další zábavné atrakce, tak, aby se nikdo nenudil. Na tomto vánočním večírku se také můžete těšit na swingové taneční vystoupení.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Velký Gatsby
0 Review(s) 

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU