Zájezdy

 

Na našich zájezdech navštívíte Slovensko, Rakousko, Německo, Itálii, Slovinsko a Francii. A protože fotka řekne vždy více, pro lepší představu si prohlídněte naší FOTOGALERII ZÁJEZDŮ.

Zájezdy

Podkategorie

Aktivní filtry

Rafting a via ferraty ve...
0 Review(s) 
4 800,00 Kč

Vrhněte se s námi vstříc dobrodružství ve Slovinsku, které zažijete při sjíždění divoké řeky, zdolání vysoké skalní stěny, sjíždění přírodních tobogánů při canyoningu a přesné střelbě z reflexních luků. To vše namícháno do kouzelného prostředí slovinských Julských Alp.

Ledovcový kurz v Chamonix -...
0 Review(s) 
Není skladem
14 000,00 Kč

Prostřednictvím tohoto kurzu si prohloubíte své znalosti a zkušenosti o bezpečném pohybu a orientaci na ledovci. Důkladně si vyzkoušíte zachycení pádů i následnou záchranu z ledovcové trhliny. Jako třešnička na dortu pro Vás bude výstup na Mont Blanc 4807 m, který je nejvyšší horu Evropy.

Úchvatné via ferraty na...
0 Review(s) 
2 880,00 Kč

Do velehor Severních vápencových Alp se vydáme po zajištěných cestách tzv. Via ferratách. Budeme spát na vysokohorské chatě, vystoupáme velkolepou cestou na nejznámější vrchol Hoher Dachstein a při sestupu budeme překonávat alpský ledovec.

Rafting a via ferraty v...
0 Review(s) 
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
4 800,00 Kč

Pojeďte s námi zažít adrenalin na nafukovacích člunech v divokých peřejích řeky Isel pod nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Užijete si legraci na středně těžkých via ferratách - zajištěných cestách v srdci Tyrolských Alp. Zastřílíte si ze sportovních luků a jako adrenalinovou peckou na závěr bude pro vás canyoning.

Super Ferrata na Dachstein
0 Review(s) 
2 880,00 Kč

Chcete zažít BOMBU? Dát si pořádně do těla a vylézt na samý vrchol Hoher Dachstein 2 995 m náročnou cestou. Zajištěná cesta je ve skutečnosti tvořena kombinací tří via ferrat nacházející se na jižní straně hory a známá pod názvem SUPER FERRATA.