Zájezdy

 

Na našich zájezdech navštívíte Slovensko, Rakousko, Německo, Itálii, Slovinsko a Francii. A protože fotka řekne vždy více, pro lepší představu si prohlídněte naší FOTOGALERII ZÁJEZDŮ.

 

Svěřte se do našich rukou, zájezdy na via ferraty pořádáme již 11 let. Hory známe perfektně, vždyť jsme také udělali nejlepší českou databázi via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách

 

Zájezdy Viaferraty.cz databaze zajištěných cest

 

Zájezdy

Podkategorie

Aktivní filtry

Rafting a via ferraty ve...
1 Review(s) 
4 990,00 Kč

Vrhněte se s námi vstříc dobrodružství ve Slovinsku, které zažijete při sjíždění divoké řeky, zdolání vysoké skalní stěny, sjíždění přírodních tobogánů při canyoningu a přesné střelbě z reflexních luků. To vše namícháno do kouzelného prostředí slovinských Julských Alp.

Ledovcový kurz v Chamonix -...
0 Review(s) 
15 990,00 Kč

Prostřednictvím tohoto kurzu si prohloubíte své znalosti a zkušenosti o bezpečném pohybu a orientaci na ledovci. Důkladně si vyzkoušíte zachycení pádů i následnou záchranu z ledovcové trhliny. Jako třešnička na dortu pro Vás bude výstup na Mont Blanc 4807 m, který je nejvyšší horu Evropy.

Úchvatné via ferraty na...
1 Review(s) 
2 900,00 Kč

Do velehor Severních vápencových Alp se vydáme po zajištěných cestách tzv. via ferratách. Během zájezdu budeme spát na vysokohorské chatě, vystoupáme velkolepou cestou na nejznámější vrchol Hoher Dachstein a při sestupu budeme překonávat alpský ledovec.

Rafting a via ferraty v...
0 Review(s) 
4 800,00 Kč

Pojeďte s námi zažít adrenalin na nafukovacích člunech v divokých peřejích řeky Isel pod nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Užijete si legraci na středně těžkých via ferratách - zajištěných cestách v srdci Tyrolských Alp. Zastřílíte si ze sportovních luků a jako adrenalinovou peckou na závěr zájezdu vás čeká canyoning.

Super ferrata na Dachstein
1 Review(s) 
2 900,00 Kč

Chcete zažít BOMBU? Dát si pořádně do těla a vylézt na samý vrchol Hoher Dachstein 2 995 m náročnou cestou. Zajištěná cesta je ve skutečnosti tvořena kombinací tří via ferrat, nacházející se na jižní straně hory a známá pod názvem Super ferrata.

Via ferraty - Výstup na...
0 Review(s) 
3 500,00 Kč

Patříte k milovníkům zajištěných cest via ferrat? Tak pojeďte s námi na Alpspitze a nejvyšší vrchol Německa - Zugspitze! Tento zájezd vás naplní tolika zážitky z velehorské přírody jako málokterý jiný. Nevynecháme pohádkový zámek Neuschwanstein krále Ludvíka II. Bavorského.

Lezení a via ferraty u...
0 Review(s) 
5 000,00 Kč

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Okolí je vyhledávané všemi milovníky turistiky, cyklistiky, horolezci a samozřejmě dobrodruhy lezoucími po via ferratách. Lezení a via ferraty na Gardě, to je ideální zájezd pro všechny dobrodruhy i rodiny s dětmi.