Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni

Ztraceni

Skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce, se ráno probouzí na pustém ostrově uprostřed oceánu tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je funkční vysílačka. Každý z vás chce přežít, ale bez vzájemné spolupráce to nejde. Cesta za záchrannou je trnitá a plná nástrah. Kdo z vás jako první najde vysílačku a zachrání tak celou skupinu?

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

T00001

Ztraceni - teambuilding

 

Průběh programu:

Užijte si netradiční teambuilding ve stylu Ztraceni. Prověřte si svoji chytrost, odvahu, vytrvalost, svou zručnost a přesnost. Zažijte trochu adrenalinu, překonejte vlastní strach a potrapte svou hlavu při luštění šifer. Staňte se novodobým trosečníkem. Vaším úkolem je dostat se skrz překážky, splnit jednotlivé úkoly a především týmově spolupracovat. Na každý úkol je stanovený přesný časový limit. Za splnění úkolu dostanete písmena do tajenky, která vám po celém jejím doplnění odhalí místo ukryté vysílačky.

 

Aktivity:

» vymýšlení týmového pokřiku a maskování
» icebreakers týmu
» rozdělání ohně křesadlem
» „lov kořisti“ lukostřelbou
» výroba pasti
» výtah na strom
» hádanky a šifry
» sestup do jeskyně.

 

Dle časové náročnosti programu či vašich požadavků je možné přidat (popřípadě zredukovat) další atrakce.
Klikněte na náš katalog Zábavné atrakce.

 

Teambuilding Ztraceni - Sestup do jeskyní

 

Přínos:

Tento teambuildingový program se zaměřuje na více aspektů fungování týmu. Prověříte si svou odvahu, vytrvalost, zručnost, přesnost, manuální šikovnost, rovnováhu, navigaci a své vědomosti. Vyzkoušíte si pocity při boji o přežití, zažijete adrenalin, překonáte strach a potrápíte své mozkové závity při luštění šifer a hlavolamů.

 

Pro koho je tento teambuilding určen:

Pro jakékoliv skupiny lidí, které chtějí posílit týmového ducha, důvěru, zlepšit komunikaci, vylepšit dělení rolí v týmu, sebepoznání.

 

Teambuilding Ztraceni

 

Fyzická náročnost:

Náročnost tohoto programu lze přizpůsobit fyzickým možnostem účastníků v soft, medium a hard verzi.

 

Vhodné lokality:

Tento teambuilding může být realizován téměř kdekoliv po celé ČR. Pokud chcete doporučit, naší oblíbenou lokalitou pro pořádání této akce jsou Krušné hory a Labské pískovce na severu Čech.

 

Pokud si nejste jisti, zda si tento teambuilding vybrat, podívejte se na video z našich Kurzů přežití, ze kterých program Ztraceni vychází.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 724 812 712.

HOTROCK.cz
T00001

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Za pirátským pokladem
0 Review(s) 

TEAMBUILDING: Piráti odedávna usilovali o nalezení prastarého pokladu. Jedinými pomocníky na dobrodružné cestě za pokladem jsou kus staré mapy a pergamen s tajnou zprávou. Pomocí správného navigování a po zdolání nejrůznějších nástrah všeho druhu dovede hledače k hledanému pokladu.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Dobytí Mount Everestu
0 Review(s) 

Tento teambuilding si nic nezavdá s opravdovou horolezeckou expedicí. Účastníci se vydají ze základního tábora a společnými silami překonávají dlouhou cestu až na vrchol. Do cíle je to daleko, je nutné najít bezpečnou trasu a vypořádat se s mnoha nástrahami, které každou horolezeckou expedici doprovází. Projeví se zde soudržnost, trpělivost a vytrvalost skupiny.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Po stopách pašeráků
0 Review(s) 

Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu. Kolegům do DDR musíte přes hranice přenést tajnou zásilku a převést přes hranice důležité osoby bez jakéhokoliv povšimnutí. Ke splnění cíle operace musíte být sehraní, důmyslní, rychlí a neviditelní. Mezi sebou budete komunikovat kódovanou abecedou přes radiovysílačky a maskovat se budete před pohraniční stráží. Pokud vás chytí, nesmíte nic prozradit!

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Staň se agentem 007
0 Review(s) 

Celý den bude ve stylu „AGENT 007“. Účastníci budou rozděleny do několika týmu. Budou muset překonávat nejrůznější překážky, plnit úkoly a především soutěžit formou teambuildingové hry. Zažijí nezapomenutelný adrenalin, budou řešit různé kódy a šifry. V jednotlivých skupinách budou účastníci odkázáni na spolupráci a dokonalou souhru. Pro nejlepší tým bude překvapení v podobě balíčků ve stylu Army.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU