Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni
  • Teambuilding Ztraceni

Ztraceni

Skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce, se ráno probouzí na pustém ostrově uprostřed oceánu tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je funkční vysílačka. Každý z vás chce přežít, ale bez vzájemné spolupráce to nepůjde. Cesta za záchrannou je trnitá a plná nástrah. Najdete při teambuildingu vysílačku a zachráníte celou skupinu?

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

T00001

Máme pro vás jedinečnou příležitost vyzkoušet si, jaké to je ocitnout se v neznámém terénu bez jídla, potravy a střechy nad hlavou. Bude třeba posunout hranice své komfortní zóny a pořádná dávka psychické odolnosti, ale věřte, že i v takových situacích si užijete se svým týmem spoustu zábavy.

 

Průběh programu

Prožijte netradiční teambuilding ve stylu Ztraceni a užijte si roli novodobého trosečníka. Od začátku až do konce bude potřeba, aby váš tým perfektně spolupracoval, neboť cílem tohoto kurzu bude společnými silami překonat překážky a splnit jednotlivé úkoly. Za plnění úkolů pak obdržíte jednotlivá písmena do tajenky, která vám odhalí místo ukryté vysílačky.

 

Aktivity:

» vymýšlení týmového pokřiku a maskování
» icebreakers
» rozdělání ohně křesadlem
» výroba pasti
» horolezecká stěna, skalní lezení či via ferrata
» lanová dráha
» lanové překážky
» lukostřelba
» slackline
» hádanky a šifry
» sestup do jeskyně
» bungee running.

 

Dle časových možností, vašich přání a požadavků je možné aktivity v rámci programu různě nakombinovat, zredukovat či přidat další z nabídky.

Vybrat si můžete ze sekce Zábavné atrakce.

 

Teambuilding Ztraceni - Sestup do jeskyní

 

Přínos

Během našeho teambuildingového kurzu Ztraceni prověříte jednak svou odvahu, vytrvalost, manuální zručnost a psychickou odolnost. Také budete překonávat strach o posouvat hranici své komfortní zóny. A především budete fungovat jako důležitý článek vašeho týmu. V rámci týmu bude třeba psychické podpory, vzájemné důvěry a spolupráce.

 

Pro koho je tento teambuilding určen

Kurz je určený pro libovolnou skupinu osob. Pro ty, jež by rádi posílili vzájemnou důvěru v kolektivu, podporu v týmu, komunikaci a schopnost spolupráce ve skupině.

 

Teambuilding Ztraceni

 

Fyzická náročnost

Náročnost tohoto programu lze nastavit dle fyzických možností účastníků kurzu. Nabízíme verze: soft, medium a hard. Případně lze nastavenou verzi programu přizpůsobit účastníkům i v průběhu kurzu.

 

Vhodné lokality

Teambuildingový kurz může být realizován na kterémkoli příhodném místě v rámci České republiky. Výběr lokality je možné prokonzultovat s námi. Mezi naše oblíbené destinace pro pořádání tohoto kurzu je oblast Krušných hor či Labských pískovců. 

 

Pokud byste si přáli vidět, jak tento kurz probíhá, podívejte se na video z našich Kurzů přežití, ze kterých program Ztraceni vychází.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:

- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám +420 724 812 712.

HOTROCK.cz
T00001

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Dobytí Mount Everestu
0 Review(s) 

Je libo horolezeckou expedici? Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol. Do cíle je to daleko, je nutné najít bezpečnou trasu a vypořádat se s mnoha nástrahami, které každou horolezeckou expedici doprovází. 

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Po stopách pašeráků
0 Review(s) 

Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu. Kolegům do DDR musíte přenést přes hranice tajnou zásilku. Ke splnění cíle operace musíte být sehraní, důmyslní, rychlí a neviditelní. Mezi sebou budete komunikovat kódovanou abecedou přes radiovysílačky. Pokud vás chytí, nesmíte nic prozradit!

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU