Via ferrata

 

Pro všechny nadšence lezení na via ferratě máme v nabídce kvalitní vybavení. Najdete zde kvalitní via ferratové sety, ale i samostatné tlumiče pádu od značek Ocún, Petzl, Camp, Edelrid, Rock Empire a dalších. U nás si vyberete!

Nechte si poradit od profesionálů, s výběrem vám rádi poradíme a vše vysvětlíme. Prodáváme jen to, čemu věříme a sami testujeme na našich zájezdech a lezeckých kurzech.

Svěřte se do našich rukou a navštivte portál, který jsme pro vás udělali - nejlepší česká databáze via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách

 

Sportovní vybavení na via ferraty

 

Jaké vybavení potřebuji na via ferratu?
Chystáte se na zájezd do Alp nebo si užít adrenalinový zážitek na Pastýřské stěně v Děčíně? Určitě budete potřebovat toto vybavení: sedací a hrudní úvazek, via ferratový tlumič pádu, horolezeckou přilbu, smyčku a rukavice. Podrobný seznam veškerého vybavení na via ferraty najdete v článku na našem Vybavení na via ferraty podrobný seznam.

Via ferrata

Podkategorie

Aktivní filtry

Ferratový set Petzl Kit Via Ferrata Eashook
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
5 299,00 Kč

KIT VIA FERRATA EASHOOK obsahuje kompletní sadu výstroje potřebné pro zajištěné cesty via ferraty. Sada se skládá z feratového tlumiče pádové energie SCORPIO EASHOOK, univerzálního nastavitelného horolezeckého sedacího úvazku CORAX a přilby BOREO ve velikosti M / L.

Tlumič pádu Rock Empire Dynatwist
0 Review(s) 
1 899,00 Kč

Kvalitní tlumič pádu k jištění na via ferratách. Výhoda tlumiče Rock Empire Dynatwist je otočná spojka, která zabraňuje protáčení tlumiče a elastických popruhů. Součástí otočné spojky je i pevnostní oko, které můžete využít při odpočinku či zajištění.