Cepíny

Pro lezce po ledovcích máme bohatou nabídku cepínů a jejich příslušenství od značek Petzl a DMM, které oceníte při vašich ledovcových dobrodružstvích.

Cepíny

Podkategorie

Aktivní filtry

Cepín Petzl Quark
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
4 913,00 Kč

Quartz máme v nabídce ve dvou možnostech. Jako "cepín lopatka" nebo "kladivocepín" Quartz je univerzální zbraň, určená primárně pro technický alpinismus a lezení v ledu. Stavebnicová konstrukce hlavy se přizpůsobí jakékoliv situaci.

Cepín Petzl Nomic
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
5 534,00 Kč

Vynikající cepín pro dry-tooling a lezení v ledu. Nastavitelné ergonomické držadlo nabízí několik různých úchopů a minimalizuje riziko smeknutí cepínu při výměně rukou na zbrani. Hroty ICE umožňují nejen snadné zasekávání do všech druhů ledu, ale i jejich jednoduché vyproštění.

Cepín Petzl Ergo
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
6 129,00 Kč

Model ERGO je určen pro nejobtížnější dry-toolové a ledové výstupy. Díky agresivně zakřivené geometrii je pod hlavicí maximum prostoru a cepín tak umožňuje širší škálu pohybů. Nastavitelná ergonomická rukojeť nabízí mnoho úchopů a omezuje riziko smeknutí cepínu při výměně rukou na zbrani.

Cepín Petzl Summit
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
0,00 Kč

Cepín Summit byl zkonstruován pro moderní pojetí klasického horolezectví. Je výsledkem dlouholetých zkušeností s výrobou cepínů i sportem samotným a do této kategorie cepínů přináší svěží vítr inovace. Zakřivená rukojeť zajišťuje potřebnou světlost při lezení v ledu, zatímco rovnější spodní část usnadňuje použití ve sněhu.

Cepín Petzl Sum´Tec
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
3 791,00 Kč

Sum'Tec je logickým vyústěním vývoje v oblasti cepínů pro klasické horolezectví. Kombinuje přednosti technického a klasického horolezeckého cepínu. Je lehký a univerzální, je vybaven nastavitelnou opěrkou pro ruku TRIGREST a výměným hrotem ALPIX. Je vybaven unikátním sytémem upevnění, který umožňuje rychlou a bezproblémovou výměnu hrotu.