Cepíny

Pro lezce po ledovcích máme bohatou nabídku cepínů a jejich příslušenství od značek Petzl a DMM, které oceníte při vašich ledovcových dobrodružstvích.

Cepíny

Podkategorie

Aktivní filtry

Cepín Petzl Ergo
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
6 129,00 Kč

Model ERGO je určen pro nejobtížnější dry-toolové a ledové výstupy. Díky agresivně zakřivené geometrii je pod hlavicí maximum prostoru a cepín tak umožňuje širší škálu pohybů. Nastavitelná ergonomická rukojeť nabízí mnoho úchopů a omezuje riziko smeknutí cepínu při výměně rukou na zbrani.

Cepín Petzl Sum´Tec
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
3 791,00 Kč

Sum'Tec je logickým vyústěním vývoje v oblasti cepínů pro klasické horolezectví. Kombinuje přednosti technického a klasického horolezeckého cepínu. Je lehký a univerzální, je vybaven nastavitelnou opěrkou pro ruku TRIGREST a výměným hrotem ALPIX. Je vybaven unikátním sytémem upevnění, který umožňuje rychlou a bezproblémovou výměnu hrotu.

Cepín Petzl Ride
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
1 981,00 Kč

Ultra lehký a kompaktní cepín, který můžete mít neustále při sobě na svých skialpových výletech, při freeridu nebo přechodu ledovců, aniž by vás obtěžovala jeho hmotnost.

Cepín Petzl Gully
0 Review(s) 
Externí sklad - do 2 dnů
2 933,00 Kč

Ultra lehký cepín pro technický alpinismus a extrémní lyžování. Váží pouhých 280 g. Zahnutý hrot ve tvaru banánu a opěrka rukou TRIGREST (nastavitelná bez použití nářadí) zajišťují vynikající funkčnost v technických pasážích.

Odnímatelná opěrka Petzl...
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
357,00 Kč

TRIGREST je odnímatelná opěrka rukou, která zlepšuje uchopení cepínu bez rukojeti. Umísťuje se na násadu a její výšku lze rychle nastavit bez použití nářadí. Když se opěrka posune až nahoru pod hlavu, je možné cepín používat volně v poloze pro chůzi.