Práce ve výškách

 

Pro práce ve výškách nabízíme špičkové vybavení ochrany proti pádu od výrobců Petzl, Camp, Rock Empire, Edelrid a další. Osobní ochranné pracovní prostředky OOPP proti pádu z výšky nebo do hloubky jako pracovní postroje, slaňovací brzdy, blokanty, kladky, zachycovače pádů a další nezbytné pracovní pomůcky naleznete na jednom místě. Nabízíme také školení pracovníků pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou a dále pravidelné revize OOPP proti pádu.

Práce ve výškách

Aktivní filtry

Čelovka Petzl Tactikka Core
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
1 709,00 Kč

Velice výkonná čelovka, která má pro nenápadné osvětlení v noci kombinované světlo s červeným světlem. Čelovka Petzl Tactikka Core disponuje vysokým výkonem a má dva tvary kužele světla (zaostřený a široký), které jsou kombinované ve třech režimech svícení a to pohyb, daleký dosvit a na blízku.

Lano Beal Contract 10,5 mm
0 Review(s) 
Skladem
990,00 Kč

Statické lano pro výškové práce o průměru 10,5 mm s vynikajícím poměrem cena/výkon. Lano Contract lze využít také jako fixní lano při horolezeckých expedicích, zajištění na velkých skalních stěnách a také při speleoalpinismu.

Blokant Petzl Basic
0 Review(s) 
Externí sklad - Nedostupné
1 389,00 Kč

Lehký kompaktní lanový blokant Petzl Basic s univerzálním použitím. Univerzální využití na fixní lana, nebo zadržovací blokant v systémech pro vytahování těžkých věcí.