Filtrovat podle

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 99,00 Kč - 4 769,00 Kč

Hmotnost

Hmotnost

Délka

Délka

Via ferrata

 

Pro všechny nadšence lezení na via ferratě máme v nabídce kvalitní vybavení. Najdete zde kvalitní via ferratové sety, ale i samostatné tlumiče pádu od značek Ocún, Petzl, Camp, Edelrid, Rock Empire a dalších. U nás si vyberete!

Nechte si poradit od profesionálů, s výběrem vám rádi poradíme a vše vysvětlíme. Prodáváme jen to, čemu věříme a sami testujeme na našich zájezdech a lezeckých kurzech.

Svěřte se do našich rukou a navštivte portál, který jsme pro vás udělali - nejlepší česká databáze via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách

 

Sportovní vybavení na via ferraty

 

Jaké vybavení potřebuji na via ferratu?
Chystáte se na zájezd do Alp nebo si užít adrenalinový zážitek na Pastýřské stěně v Děčíně? Určitě budete potřebovat toto vybavení: sedací a hrudní úvazek, via ferratový tlumič pádu, horolezeckou přilbu, smyčku a rukavice. Podrobný seznam veškerého vybavení na via ferraty najdete v článku na našem Vybavení na via ferraty podrobný seznam.

Via ferrata

Podkategorie

Aktivní filtry

Rukavice Rock Empire Rocker
0 Review(s) 
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
414,00 Kč

Rock Empire Rocker jsou bezprstové rukavice, které jsou určeny pro lezení na via ferratách. Rukavice jsou vyrobeny ze syntetické kůže, jsou vyztužený z kevlaru a mají elastické díly.