• ZIMNÍ
  • SPORTOVNÍ
Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.
  • Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.
  • Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.
  • Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.
  • Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.
  • Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno, Ústí n. L.

Zimní olympiáda - teambuilding

Být součástí olympijského týmu, stát na bedně pro vítěze a zakousnout se do zlaté? Nic není nemožné. Během našeho winter teambuildingu v podobě zimních olympijských her se sen může stát skutečností.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

T00003

Zimní olympiáda - teambuilding

Snili jste vždy o tom být součástí olympijského týmu? Anebo jste prostě jen nadšenci zimních sportů? Tak právě pro vás tu máme netradiční zimní teambuilding plný zábavy. Zažijte duchu olympijských her a postavte se na stupně vítězů!

 

Průběh programu
Na úvod teambuildingu budou účastníci rozděleni do jednotlivých týmů, které budou mezi sebou soutěžit v zimních "olympijských" sportech. Pro začátek bude třeba projevit trochu kreativity a pro svůj tým si vymyslet originální název, slova hymny a vytvořit vlastní vlajku. A olympijské hry budou moci být zahájeny.

 

Pak už zbývá jen vrhnout se na jednotlivé zimní sporty, které se ovšem trochu liší od těch tradičních olympijských. U našich nevšedních soutěží prožijete spoustu zábavy. Pořádně se zahřejete, odreagujete se a zasoutěžíte si se svým týmem.

 

Zimní olympiáda - teambuilding, Praha, Brno

 

Aktivity:
» závod o zapálení olympijského ohně
» icebreakers týmu
» lov tuleňů
» biatlon
» překonání překážek
» kokosy na sněhu
» bungee running na sněhu
» lezení ledopádů
» závod Yukon Quest
» krasoskákání

 

Dle časových možností, vašich přání a požadavků je možné aktivity v rámci programu různě nakombinovat, zredukovat či přidat další z nabídky.
Vybrat si můžete ze sekce Zábavné atrakce.

 

Zimní olympiáda - teambuilding, Ústí nad Labem, Praha

 

Přínos
Během tohoto teambuildingu prohloubíte soudržnost týmu, vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Posílíte spolupráci ve skupině a zlepšíte komunikaci. A mimo již zmíněné si při sportování dáte trochu do těla a užijete si spoustu zábavy při zimních radovánkách.

 

Pro koho je tento teambuilding určen
Teambuilding je určený pro libovolnou skupinu osob. Pro ty, jež by rádi posílili vzájemnou důvěru v kolektivu, podporu v týmu, komunikaci a schopnost spolupráce ve skupině.

 

Zimní olympiáda - teambuilding, Teplice, Ústí nad Labem

 

Fyzická náročnost
Požadavky na fyzické schopnosti účastníků nejsou v rámci tohoto programu tak vysoké, neboť se jedná především o formu zábavného soutěžení. Náročnost teambuildingu lze přizpůsobit fyzickým možnostem účastníků.

 

Vhodné lokality
Teambuildingový program Zimní olympiáda může být realizován na kterémkoliv příhodném místě v rámci České republiky. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem nebo jakékoliv naše hory, všude je krásně. Výběr lokality je možné prokonzultovat s námi. 

 

Zimní olympiáda - teambuilding, Brno, Teplice

 

Proč si vybrat právě naší agenturu:
- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz
T00003

Parametry

Typ programu
Outdoor, Teambuilding, Zimní
Období
Zima

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Ztraceni - teambuilding
0 Review(s) 

Jste skupina přeživších, která zázrakem zůstala na živu po havárii letadla ve strašlivé bouřce. Ráno se probouzíte na pustém ostrově, uprostřed oceánu, tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je společně najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je pravděpodobně funkční vysílačka. Každý z vás chce teambuilding Ztraceni přežít, ale bez týmové spolupráce to nedokážete. Vaše cesta za záchranou bude trnitá a plná nástrah.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Dobytí Mount Everestu -...
0 Review(s) 

Je libo horolezeckou expedici? Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol. Do cíle je to daleko, je nutné najít bezpečnou trasu a vypořádat se s mnoha nástrahami, které každou horolezeckou expedici doprovází. 

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Zlatokopecká výprava -...
0 Review(s) 

Vítejte na Klondike! Vraťte se s námi do dob 19. století a prožijte zlatou horečku. Protože doba to byla poměrně drsná, před zahájením výpravy bude potřeba nejprve absolvovat přípravný zlatokopecký výcvik. Poté můžete vykročit vstříc dálkám a nástrahám, které vás na cestě za pokladem čekají. Zlatokopecká výprava je teambuilding, díky kterému posílíte důvěru ve vašem týmu.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Související články na blogu