• EXKLUZIVNĚ U NÁS
Kurz lezení na umělé stěně
  • Kurz lezení na umělé stěně
  • Kurz lezení na umělé stěně
  • Kurz lezení na umělé stěně

Kurz lezení na umělé stěně

900,00 Kč
S DPH

Láká vás výška a adrenalin?! Chcete poznat své limity a zkusit je posunout zase o kousek dál? Pak na nic nečekejte a vyzkoušejte lezení na umělé stěně v praxi. Je to záruka skvělého zážitku bez obavy ze špatného počasí.

HK0004
HK0004
1999 ks
Mn

Zasvětíme vás do tajů vertikály. Prostřednictvím instruktora si osvojíte návyky a dovednosti nezbytné pro lezení na umělé stěně. Naučíte se bezpečně lézt, jistit a slaňovat. Lezení probíhá na kryté umělé lezecké stěně v Ústí nad Labem.

 

Kurz lezení na umělé stěně v Ústí nad Labem

 

Máme vždy něco navíc:
» naučíte se úplné základy lezení na umělé stěně
» zapůjčíme vám veškeré lezecké vybavení
» dohlížet a učit vás bude zkušený instruktor
» s námi se vždy cítíte bezpečně.

 

Kurz lezení na umělé stěně

 

Náročnost:
Zážitek je vhodný pro začátečníky, kteří mají minimální nebo žádné zkušenosti s lezením. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Program je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktor, zapůjčení veškerého technické vybavení, zapůjčení lezecké obuvi.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Vstup na umělou horolezeckou stěnu (150 Kč), pojištění.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní obuv a oblečení (triko, elastické kalhoty nebo kraťasy).

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.
Na umělé horolezecké stěně lezeme ve skupině od 2 osob.

DOPROVOD

Ano, je možný.

DÉLKA ZÁŽITKU

Běžná doba - 2 hodiny. Individuálně lze délku upravit dle vašeho přání.

SEZÓNA

Celoročně.

MÍSTO KONÁNÍ

Ústí nad Labem.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

Chceš tento kurz zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Kurz lezení na umělé stěně Ústí nad Labem

 

Lezení na umělé stěně je mnoha ohledech odlišné od toho na skalních masivech, to však neznamená, že by tím bylo nějak nezajímavé a nezáživné. Ba naopak! Zdolejte umělou lezeckou stěnu a užijte si adrenalin a krásné pocity, jež tento adrenalinový sport nabízí.

 

Pokud byste chtěli raději do přírody, vyzkoušejte náš kurz skalního lezení - KURZ SKALNÍHO LEZENÍ.

 

Zážitek lze také zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 200 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

HK0004
1999 ks

Parametry

Lokalita
Ústecký kraj
Pro koho
Dárky pro ženy, Dárky pro děti, Dárky pro muže
Barbora Š
2018-07-02
První lezení :):

Velké díky skvělému instruktorovi Davidovi za ten nejlepší úvod do lezení, jaký jsem si kdy mohla přát. David mě naučil vše od vázání uzlů, teorie bezpečného lezení, nezbytných pokynů k dorozumnění se na skále až po výběr vhodných lezeček. Doporučuji všem, co chtějí začít lézt a nechtějí to nechat jen tak náhodě. David je profesionál a ještě k tomu je s ním sranda! Prostě spokojenost:) Díky!:)

Mohlo by vás také zajímat

Horolezecká škola
0 Review(s) 

Několikadenní komplexní kurz skalního lezení pro všechny začínající i mírně pokročilé lezce, kteří se chtějí stát opravdovými horolezci, schopnými zvládnout jakoukoliv situaci. V několika na sebe navazujících lezeckých dnech si osvojíte návyky a dovednosti nezbytné pro lezení na skalách i v horách.

13 000,00 Kč
Kurz vertikální záchrany
0 Review(s) 

Během celého kurzu vertikální záchrany se naučíte zvládat různé krizové situace, které by mohly vzniknout při horolezecké činnosti, ať už lezete na hory, skály nebo via ferraty. Naučíte se řešit nehodové události, sestrojit kladkostroj nebo třeba slanit s provizorními nosítky.

2 000,00 Kč
Kurz skalního lezení
0 Review(s) 

Kurz skalního lezení vás dokonale odreaguje a vyčistí vám hlavu. Během jednodenního lezení na skalách s instruktorem budete myslet jen na hloubku pod sebou a na to, jak úžasné jsou skály. Osvojíte si správné navazování, základy pohybu na skále, jištění i slaňování. Tento kurz je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Náročnost kurzu vždy uzpůsobíme vaší lezecké úrovni.

2 400,00 Kč
Kurz lezení na pískovcích
1 Review(s) 

Vylezte až na úplný vrchol některé z pískovcových věží a vychutnejte si nezapomenutelný okamžik. Kurz lezení na pískovcích je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé lezce. Naučíte se bezpečně lézt po pískovcích a jistit pomocí smyček. Získáte dokonalý přehled o základních horolezeckých uzlech a vychutnáte si skvělý zážitek ze slaňování.

2 400,00 Kč