• SPORTOVNÍ
Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy
  • Vodní živel - teambuilding, Praha, Roudnice, Kraupy

Vodní živel

Pokud byste chtěli prohloubit soudržnost, spolupráci, vzájemnou podporu ve vašem týmu a současně jste nadšencem vodních sportů nebo byste se jimi rádi stali, vydejte se s námi na vodní živel! Teambuilding program s krycím jménem Vodní živel splní vaše přání i očekávání.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

T00014

Vodní živel

Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě? No tak nezbývá než spojit příjemné s užitečným a vydat se s námi na teambuilding na vodu. Protože právě na vodě je třeba držet pospolu.

 

Průběh programu
V rámci teambuilding Vodní živel se naučíte základním technikám a způsobům ovládání kajaku, canoe, paddleboardu a raftu. Současně budou do programu zakomponovány další zábavné hry a týmové aktivity. No a vyústěním bude společná jízda na raftech. 

 

Vodní živel - teamspirit, Liberec, Praha

 

Aktivity:
» rafting
» kayaking
» canoeing
» paddleboarding
» vodní záchrana.

Dle časových možností je možné aktivity různě nakombinovat, některé ubrat, či zakomponovat do programu další z nabízených aktivit.
Vybrat si můžete ze sekce Zábavné atrakce.

 

Vodní živel - teamspirit, Liberec, Ústí nad Labem

 

Přínos
Program probíhat převážně ve vodním prostředí, posílí vaši manuální zručnost, sebepoznání a odvahu. Naučíte se základům raftingu, kayakingu, canoeingu a paddleboardingu. Případně zlepšíte své dosavadní dovednosti. V rámci programu budou probíhat i týmové hry a další zábavné aktivity, které ještě více prohloubí vaši soudržnost a vzájemnou podporu a spolupráci.

 

Pro koho je tento teambuilding určen
Tento teambuilding je určen pro libovolnou skupinu osob. Pro ty, kteří by rádi posílili týmového ducha, vzájemnou důvěru v kolektivu a zlepšili komunikaci v rámci skupiny. No a samozřejmě pro ty, kteří by si mimo již zmíněné, rádi užili zábavu na vodě.

 

Vodní živel - teamspirit, Praha, Ústí nad Labem

 

Fyzická náročnost
Náplň akce je mírně fyzicky náročná, neboť je třeba počítat s vyšším nárokem na vytrvalostní schopnosti a odolnost na pobyt ve vodním prostředí. V každém případě - náročnost programu lze přizpůsobit fyzickým možnostem účastníků. 

 

Vodní živel - teamspirit, firemní akce, Ústí nad Labem, Praha

 

Vhodné lokality
Teambuilding může být realizován na jakékoli vodní ploše, divoké řece nebo umělém slalomovém kanále. Ideální lokalitu můžete prokonzultovat s námi.

 

Vodní živel - firemní akce, teamspirit, Praha, Liberec

 

A co zkusit něco jiného? 

Právě jste se seznámili s naším programem Teambuilding na vodě a doufáme, že jste získali představu o tom, co vás čeká. Jsme flexibilní a program rádi přizpůsobíme přímo vašim potřebám a očekáváním.

 

Máte chuť zkusit ještě něco jiného? Máte rádi vodu, ale říkáte si, že tohle není přesně to, co jste hledali? Kromě Teambuildingu na vodě máme v našem arzenálu ještě další vodácké akce.

 

Pojeďte s námi na vodu! Teambuilding na vodě se přespáním ve vodáckém kempu a opékáním buřtů je program, se kterým se 100% trefíte do černého.

 

Nebo pokud toužíte po velkých vlnách i horách, doporučujeme dobrodružný incentivní teambuilding nabízíme v Julských Alpách Rafting a via ferraty ve Slovinsku, kde na vás čekají nádherné řeky a fantastická příroda.

 

Proč si vybrat právě naší agenturu: 
- jsme přímý realizátor firemních akcí
- máme kladné firemní reference aneb naši spokojení klienti
- máme individuální přístup a poskytujeme full servis
- pokrýváme celou ČR
- máme dlouholeté zkušenosti, působíme od roku 2008
- naši instruktoři jsou ve svém oboru profíci
- máme pojištění odpovědnosti ve výši 10 000 000 Kč
- jsme kreativní, flexibilní a hlavně nás tato práce baví :-)

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

HOTROCK.cz
T00014

Parametry

Typ programu
Outdoor, Teambuilding
Období
Léto

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Rafting a via ferraty ve...
0 Review(s) 

Vrhněte se s námi vstříc dobrodružství ve Slovinsku, které zažijete při sjíždění divoké řeky, zdolání vysoké skalní stěny, sjíždění přírodních tobogánů při canyoningu a přesné střelbě z reflexních luků. To vše namícháno do kouzelného prostředí slovinských Julských Alp.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Treasure Hunt Plzeň
0 Review(s) 

Město Plzeň - známá pro své pivo Pilsner Urquell, ale co když vám řekneme, že existuje ještě něco, co tuto perlu západu Čech dělá opravdu unikátní? Zahrajte si dobrodružnou teambuildingovou hru, při které odhalíte, že vařit, pít a uctívat pivo nás ve skutečnosti naučili mimozemšťané.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU

Teambuilding na vodě
0 Review(s) 

Co takhle místo obvyklé kancelářské rutiny vyplout s vaším týmem na rozprouděné vlny zábavy? Teambuilding na vodě není jen další firemní akce, je to slavnostní pokřik směrem k dobrodružství! Při společném pádlování nejen posílíte týmové pouto, ale také si užijete spoustu smíchu a nezapomenutelných historek.

 

POPTEJTE FIREMNÍ AKCI NA MÍRU