Akce pro školy

 

Ač by se mohlo zdát, že nabízíme zábavné i školící programy pouze pro firemní skupiny, umíme velmi dobře sestavit také akce pro školy, zájmové kroužky nebo doplnit sportovní aktivity na dětské tábory. Na našem adaptačním kurzu či školním výletu se pobavíte, dokonale odreagujete, užijete spoustu legrace i naučíte něco nového.

 

 

Akce pro školy

Podkategorie

Aktivní filtry

Akce pro školy
0 Review(s) 

Ať už pořádáte školní akce pravidelně během celého roku nebo až k závěru školního roku, připravíme pro vás ten nejlepší vícedenní program. Nabízíme vám programy atraktivní, naučné, dobrodružné, netradiční, stačí si jen vybrat.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Adaptační kurzy
0 Review(s) 

Velmi oblíbené kurzy mezi novými spolužáky, kde je hlavním cílem stmelení nově vznikajícího kolektivu, vzájemná spolupráce, odhalení schopností jedince i skupiny a seznámení se mezi sebou. Náplní kurzů jsou různé společenské, strategické, seznamovací, zážitkové a adrenalinové hry.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Školní výlety
0 Review(s) 

Každým rokem je náročnější zaujmout studenty jednodenním výletem, který by je opravdu zaujal. Nabízíme zorganizování netradičních školních výletů, na kterých studenti zažijí spoustu zábavy. Prioritou je zábava pro studenty spojená s poznáváním nových míst.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU

Organizace dětských dnů
0 Review(s) 

Připravíme a zorganizujeme pro vás dětský den s různým zaměřením dle vašich požadavků. Nabízíme spoustu soutěží pro děti i dospělé. Využít naše služby můžete jak při dětských dnech pro veřejnost, tak i při festivalech nebo třeba během vašich family days.

 

POPTEJTE ŠKOLNÍ AKCI NA MÍRU