Zážitky na vodě

 

Zažijte pořádné dobrodružství na divoké vodě v podobě Kurzu raftingu. Mezi naše další zážitky na vodě, které nabízíme patří Kurz jízdy na kajaku a Kurz jízdy na kanoi. Pokud vás vždy zajímalo jak bezpečně udělat eskymácký obrat, rádi vás to naučíme.

Zážitky na vodě

Podkategorie

Aktivní filtry

Kurz jízdy na kajaku
0 Review(s) 
1 950,00 Kč

Přijďte si zkusit jaké to je být kajakářem a zkuste jízdu na kajaku na vlastní kůži! Neposedná dravá voda, řada vlnek, vln a spousta dalších nástrah, které na vás čekají, jsou zárukou extrémních zážitků na vodě a krásných vzpomínek na ni.

Kurz jízdy na kanoi
0 Review(s) 
1 950,00 Kč

Voda je tady! Vyzkoušejte si jízdu na kánoi a užijte si adrenalin na vodě. Čekají na vás nezapomenutelné zážitky a krásné chvíle na hladině dravé řeky. Přijďte a zdolejte dravé peřeje a obtížný říční úsek na kánoi!

Ovládněte eskymácký obrat
0 Review(s) 
1 200,00 Kč

Láká vás jízda na kajaku a rádi byste si ji vyzkoušeli? A myslíte si, že zvládnete zlatý hřeb jízdy na kajaku, jakým je eskymácký obrat? Vyzkoušejte si nejprve základy jízdy na kajaku a následně se naučte provádět eskymácký obrat. Tak neváhejte a přijďte zkusit eskymáka! 

Univerzální certifikát
0 Review(s) 
500,00 Kč

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu, zájezdu či zboží z našeho sportovního e-shopu.