Kvalita výrobků, které nabízíme je pro nás důležitá. Sami proto výrobky testujeme a vybíráme ty nejlepší pro vás o čemž se dočtete na našem blogu. V naší nabídce naleznete produkty od těchto kvalitních a osvědčených značek:

Rychlý skok na písmeno: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M.

 

obrazek

BEAL

Značka Beal se zaměřuje na pracovní a horolezecká lana. Jedná se o jednu předních značek lan, která spolupracuje s předními světovými lezci jako je Adam Ondra, Stefan Glowacz, Lynn Hill a další.

Horolezecká lana | Pracovní lana

obrazek

CAMP

Přední italský výrobce horolezeckého vybavení, lyžařského vybavení a bezpečnostního vybavení. Značka CAMP nabízí spoustu horolezeckých úvazků, karabin, maček, šroubů do ledu a dalšího vybavení.

obrazek

DEUTER

Německá značka batohů založená v roce 1898. Deuter vyrábí outdoorové, turistické, lezecké, cyklistické, městské batohy a cestovný tašky.

obrazek

DMM

Welšský výrobce horolezeckého vybavení a vybavení pro výškové pracovníky. DMM se řadí mezi nejlepší výrobce vybavení, produkty jsou kvalitní a mají dlouhou životnost.

obrazek

PETZL

Značku Petzl založil speleolog Fernard Petzl v roce 1975. Francouzský výrobce Petzl se zaměřuje na horolezecké, pracovní, speleologické, pracovní a záchranářské vybavení.