O nás

Vítáme vás na stránkách eventové agentury HOTROCK s.r.o.

Naše agentura je zaměřena na zprostředkování nejen adrenalinových zážitků, zážitků jako dárků, ale v naší nabídce najdete také vzdělávací kurzy a sportovní či školní akce. Současně sami realizujeme originální firemní akceteambuildingy a firemní večírky ušité přímo na míru, dle požadavků samotného zákazníka.

Naším krédem je, abyste dostali za své peníze co nejkvalitnější servis během celého zážitku, kurzu nebo programu. Zajistíme vždy vysoce emotivní akce, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Umožňujeme vám „ochutnat“ outdoorové sporty, netradiční zážitky i silný pocit vzrušení, ale vždy s maximální možnou bezpečností.

Od roku 2014 sami prodáváme outdoorového zboží, kterému rozumíme, ve které věříme a především sami používáme a testujeme v praxi.

Sídlíme v Ústí nad Labem a i když Ústecký kraj nabízí velké množství dokonalých míst vhodných po skvělé eventy, naše firemní akce realizujeme po celé České republice, v nejrůznějších variantách, v jakoukoliv denní i noční dobu, na jakémkoliv místě.

 

NAVŠTIVTE NÁŠ TÝM

 

10 důvodu proč nás milujete

1. Jsme jedni z vás – věnujeme se outdoorovým a adrenalinovým aktivitám i ve svém volném čase.

2. Individuální a flexibilní péče – jsme tu pro vás nonstop, i když nás zrovna nezastihnete na telefonu, můžete nám napsat email, na který vám vždy obratem odpovíme. Můžete se na nás s čímkoli obrátit, bude vám věnován náš individuální přístup.

3. Nikdy nepřestáváme makat – adrenalinové a outdoorové aktivity s sebou nesou i svá rizika a právě proto stále zdokonalujeme své odborné, psychické i fyzické dovednosti. Pro vaši lepší bezpečnost a co největší prožitek z akce.

4. Férové a vstřícné jednání – ať máte jakýkoli problém, my se ho s vámi vždy pokusíme vyřešit tou nejpříjemnější cestou. Na prvním místě jste vy, náš zákazník.

5. Posloucháme vás – vždy oceníme vaše rady a nápady, jak něco změnit nebo vylepšit.

6. Ročně uspokojíme více než 2000 klientů a realizujeme desítky firemních akcí.

7. Naše reference – důvěryhodné reference přímo od klientů u našich partnerů Slevomat.cz, Heureka.cz, TripAdvisor.cz nebo také na naší Facebook stránce.

8. S neustupujícím nadšením se vám věnujeme od roku 2008 (12 sezón).

9. Pojištění odpovědnosti za případné způsobené škody ve výši 10 000 000 Kč v celé Evropě.

10. Přijďte nás navštívit, rádi vás osobně poznáme. Každý náš zákazník při návštěvě dostane frťana :).

 

 

Agentura HOTROCK s.r.o. v datech

  • Rok 2018 - rozšiřovali a vylepšovali jsme nabídku zboží v našem e-shopu, která se rozrostla například o produkty značek EdelridHIKO.

  • Rok 2017 - hlavním cílem bylo zmodernizovat naše webové stránky, což se nám koncem roku podařilo a tedy máme nový web.

  • Rok 2016 - mezi naše největší projekty tohoto roku bezesporu patří vytvoření unikátního portálu o zajištěných cestách www.viaferraty.cz.

  • Rok 2015 - rozšířili jsme náš tým o další zaměstnance a rozšiřujeme i nabídku via ferrát v zahraničí, dále jsme uskutečnili náš první HOTROCK CAMP.

  • Rok 2014 - nově jsme pro vás otevřeli e-shop, prodej outdoorového zboží a začali spolupracovat s firmami jako je Petzl, Ocún, Icebreaker, Mammut, La Sportiva, Rock Empire, a další.

  • Rok 2013 - po sedmi letech práce za námi, je plno věcí před námi a my slavíme již se 4000 spokojenými klienty.

  • Rok 2012 - začínáme spolupracovat s novým partnerem - Slevomat.cz, s.r.o.

  • Rok 2011 - honíme kurzy o 106, my učíme vás, vy učíte nás a tak začínáme pořádně řádit i v zimě, nově přežíváme už i na sněhu, učíme vás lézt po zmrzlých vodopádech a chodit na sněžnicích.

  • Rok 2010 - dne 7. 4. 2010 vznikla obchodní společnost HOTROCK s.r.o. a také spouštíme internetové stránky v novém kabátě (user-friendly e-shop).

  • Rok 2009 - nabídku rozšiřujeme o akční zájezdy do Alp a interaktivní workshopy. Zřizujeme půjčovnu sportovní potřeb v Ústí nad Labem.

  • Rok 2008 - pracujeme na první webové prezentaci www.hotrock.cz, kterou zdárně spouštíme do sítě dne 24. 7. 2008. Vůbec jako první ze zážitkových firem v ČR jsme začali nabízet Kurzy přežití v přírodě.

  • Rok 2007 - neustále navyšujeme naše portfolio. K zážitkům přidáváme odborné kurzy a pět ucelených teambuildingových programů.

  • Rok 2006 - zakládáme živnost (pracovní název Hot rock), vázané živnostenské oprávnění máme na Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, dále se vzděláváme, spolupracujeme s jinými agenturami a získáváme první zákazníky.

  • Rok 2005 - zúčastňujeme se prvních vzdělávacích kurzů, školíme se a pilně skládáme zkoušky :-)

 


Další naše projekty:

viaferratycz.jpg
Od roku 2011 tvoříme nejlepší český portál o zajištěných cestách - via ferratách, s databází více než 500 via ferrat, spoustou tématických článků, rad a tipů a mnoho dalšího. Uživatelé si zde mohou vést svůj lezecký deník a porovnávat jej s ostatními lezci.
Navštivte náš portál www.VIAFERRATY.cz.
hotrock-outdoorove-promitani.jpg
Opakovaně pro vás v Ústí nad Labem pořádáme HOTROCK Outdoorové promítání, na kterém si přijdou na své příznivci adrenalinu, dobrodružství i cestování. Od roku 2008 jste prostřednictvím našeho plátna navštívili 48 přednášek, poznali desítky zajímavých zemí, seznámili se s dobrodruhy a mnoha skvělými sportovci.
horobal-logo.jpg
Naše společnost HOTROCK je již 4. rokem partnerem unikátního horolezeckého bálu HOROBÁL v Tisé. Kde jsme spoluorganizátorem tohoto projektu.