Náš tým

David Michovský

David Michovský – Zakladatel HOTROCKu, je hlavní šéfík všeho dění. Pokud nepracuje se svým týmem na novinkách aby HOTROCK byl ještě lepší, najdete ho na vodě, ve skalách, pod zemí nebo na kole. Velice rád poznává nová místa, jak v České republice, tak i v zahraničí. Na své kamarády, se kterými stráví volný čas, nedá dopustit.

Petr Mottl

Petr Mottl – Jestli není David v kanceláři, je tu Petr. Zástupce Davida a člověk, bez kterého by HOTROCK nefungoval, tak jak má. Umí vše, co je v HOTROCKu potřeba. Pokud se nenachází v kanceláři, můžete Petra potkat venku, jak fotí krásná místa v naší republice nebo na různých sportovních akcích.  

Martin Špatenka

Martin Špatenka – Martin neboli ,,Špáťa“ je instruktor lezení, via ferrat, sestupu do nitra země a kurzu přežití. Hned na začátku kurzu si ho oblíbíte. Je veliký sympaťák, komunikativní člověk, a když si nebudete vědět rady, tak Vám vše moc rád vysvětlí a pomůže Vám. Mimo jiné dělá i instruktora Surfingu. 

Simona Semenská

Simona Semenská – Simča je instruktorka via ferrat, sestupu do nitra země a sportovní lukostřelby. Tato slečna je velice milá, a většinou jí uvidíte spokojenou a šťastnou. Ráda Vám ve všem pomůže. Svůj volný čas ráda stráví se svojí rodinou, se svými kamarády, nebo s dětmi které jako trenérka Aerobiku vede. 

Tereza Feixová

Tereza Feixová – Bezpečně vás provede via ferratou i kurzem lukostřelby, je studentka oboru Aktivit v přírodě. Ráda se pohybuje na horách, kde přijímá nové výzvy.