Náš tým

Na této stránce naleznete základní informace o členech našeho HOTROCK týmu. Chceš se stát jedním z nás? Baví tě dělat lidem radost? Rád bys zkusil něco nového? Zkus HOTROCK - Kariéra.

David Michovský

David Michovský – Zakladatel HOTROCKu, je hlavní šéfík všeho dění. Pokud nepracuje se svým týmem na novinkách, aby HOTROCK byl ještě lepší, najdete ho na vodě, ve skalách, pod zemí nebo na kole. Velice rád poznává nová místa, jak v České republice, tak i v zahraničí. Na svou rodinu a kamarády, se kterými tráví volný čas, nedá dopustit.

Viktorie Kostelecká

Viktorie Kostelecká – Vikina je naše sympatická instruktorka, se kterou se určitě nudit nebudete. Můžete ji potkat na většině našich kurzů a pokud nepracuje, nejčastěji ji najdete na horách, ať už v pohorkách, na lyžích, na skále nebo v 6 tisících. Jejím nejčastějším útočištěm je Jižní Amerika, kde má možnost stále sbírat nové zkušenosti. Mezi své hlavní nepřátele řadí vedro a nudu.  

Martin Krabec

Martin Krabec – Martin je instruktor, který se specializuje na kurzy přežití. Veliký sympaťák, co si poradí i v těch nejkritičtějších situacích. Když nevíte co a jak, se vším pomůže a perfektně vysvětlí.  

Petra H

Petra Hečková - Vždy usměvavá Petra má ráda cestování, hory a lezení. U nás se stará o administrativu portálu viaferraty.cz a také ji můžete potkat jako instruktorku na našich kurzech přežití, kurzech via ferrat nebo při pořádání teambuildingových akcí.

Martin Š

Martin Špatenka – Martin neboli ,,Špáťa“ je instruktor lezení, via ferrat, sestupu do nitra země a kurzu přežití. Hned na začátku kurzu si ho oblíbíte. Je veliký sympaťák, komunikativní člověk, a když si nebudete vědět rady, tak Vám vše moc rád vysvětlí a pomůže Vám. Mimo jiné dělá i instruktora Surfingu. 

Simona S

Simona Semenská – Simča je instruktorka via ferrat, sestupu do nitra země a sportovní lukostřelby. Tato slečna je velice milá, a většinou jí uvidíte spokojenou a šťastnou. Ráda Vám ve všem pomůže. Svůj volný čas ráda stráví se svojí rodinou, se svými kamarády, nebo s dětmi které jako trenérka Aerobiku vede. 

Tereza F

Tereza Feixová – Bezpečně vás provede via ferratou i kurzem lukostřelby, je studentka oboru Aktivit v přírodě. Ráda se pohybuje na horách, kde přijímá nové výzvy. 

Kateřina P

Kateřina Pražská - Sympatická lezkyně, boulderistka, která se přistěhovala z Prahy do Ústí nad Labem. Potkat jí můžete na našich lezeckých kurzech nebo třeba v jeskyních při Sestupu do nitra země.

Dominik O

Dominik Otto - Výborny lezec, pro kterého je bouldering vším. Setkat se s ním můžete na kurzech via ferrat v Děčíně i Sasku, na kurzech boulderingu a lezení a v neposlední řadě při organizaci firemních akcích.

Miloš P

Miloš Piskitel - Skvělý kytarista, který má bohaté zkušenosti z cestování, které miluje. Miloš je zkušený lezec a tak u nás dělá lezecké kurzy a také kurzy přežití.

 

Dále jste se v naší firmě mohli setkat s těmito skvělými lidmi:

 

Tomáš K

Tomáš Kupec - S Tomášem se nikdy nenudíte, vtipálek a pohodář tělem i duší. V HOTROCKu se věnoval zlepšování produktů v našem eshopu a dále jste se s ním mohli potkat na Survival kurzech, ať už u Prahy nebo u Ústí nad Labem.

Lucie Š

Lucie Šípková - Lucka je sympaťanda, se kterou je vždy zábava. Její hlavní doménou byly via ferraty v Sasku.

Vít Bertl

Vít Bertl - Vítek přidával a upravoval nové produkty v eshopu, dále se zaměřoval na firemní akce, při kterých pomáhal i organizačně v terénu. Rád sportuje a v HOTROCKu si oblíbil via ferraty.

Jakub Š

Jakub Šoustek - Absolvent oboru Aktivity v přírodě, přátelský pohodář, kreativec na teambuildingy, na kterých se také organizačně podílel. Dále jste se s ním mohli potkat na kurzu přežití u Prahy nebo kurzech via ferrat.

Stanislav M

Stanislav Mynařík - Standa má rád přírodu a nebojí se hledat způsoby, jak přežít vždy a všude. Během jeho působení v HOTROCKu jste se s ním mohli vidět na kurzech přežití v přírodě a kurzech přežití v zimě.

Martina K

Martina Kučerová - Inteligentní, kreativní, vysoká a krásná baba, dobrá kamarádka Davida, která spolu s ním byla duchovní matkou portálu viaferraty.cz.

Jan S

Jan Svoboda - Sympaťák, který u nás 2 roky vedl projekt viaferraty.cz.

Andrea Ch

Andrea Charvátová - Usměvavá blondýnka, má ráda přírodu a chození po horách. V HOTROCKu přidávala a upravovala produkty v našem sportovním e-shopu. Dále se také podílela na tvorbě obsahu pro viaferraty.cz a také jste se s ní mohli potkat na našich kurzech via ferrat.

Elise Michelle Zieliňská - Sympaťanda, která se podílela na textech k produktům a tvorbě článků a blogů na našem portálu viaferraty.cz.

Jan M

Ján Mizerák - Vystudoval obor Aktivity v přírodě a u nás dělal instruktora kurzů přežití, kde byl mezi klienty velice oblíbený, všichni ho měli rádi.

Denisa F

Denisa Fišerová - Zážitky jsou pro ní svobodou i životním stylem. Zbožňuje pocit, když překonává sama sebe.

Martin S

Martin Švec - Má rád kontrasty - výšky skal i hloubky jeskyní, sucho kánoe i chlad zimní řeky, samotu i radost sdílení.

Sabina J

Sabina Jirkovská - Energetická, sympatická a krásná baba, která nikdy nezkazí žádnou zábavu. V HOTROCKu dělala administrativu, organizační činnost, podílela se na teambuildingových programech a také prováděla na via ferratách v Sasku.

Jan T

Jan Tříška - Instruktor lezení, via ferrat, jeskyní a přežití. Svůj život řídí heslem: Co nemáš, nepotřebuješ, když nejde o život, jde o ....

Pavla K

Pavla Koukolíčková - Příroda a pohyb pro ni znamená volnost a možnost zkoušet nové věci, "Co tě nezabije, to tě posílí".

Jarda M

Jaroslav Mácha - Absolvent oboru Aktivity v přírodě, od malička se rád toulá po horách a vydrželo mu to dodnes.

Michal J

Michal Jonák - Adrenalinový nadšenec, který dělá bojová umění, je vlastníkem zbrojního průkazu, má rád střelbu, takže si na něj dejte pozor :).