Univerzální certifikát

500,00 Kč
S DPH

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu, zájezdu či zboží z našeho sportovního e-shopu.

UC0001-1
UC0001-1
1001 ks
Varianta
Mn

Nevíte jakým zážitkem byste udělali svým blízkým největší radost? Univerzální dárkový poukaz je určen pro všechny, kteří si nejsou jisti svým výběrem zážitku, kurzu, zájezdu či zboží z našeho sportovního e-shopu.

 

Univerzální certifikát je oblíbeným řešením při výběru dárku. Obdarovaný má možnost si zážitek či zboží vybrat sám a to přesně ten, který mu nejlépe padne.

 

Varianty univerzálních certifikátů:

Certifikát v hodnotě

500 Kč

Certifikát v hodnotě

1 000 Kč

Certifikát v hodnotě

2 000 Kč

Certifikát v hodnotě

5 000 Kč

 

V případě, že byste chtěli univerzální certifikát v jiné hodnotě než je uvedena výše, napište nám na info@hotrock.cz a uděláme vám certifikát dle vámi požadované hodnoty.

 

Platnost univerzálního certifikátu je 12 měsíců.

UC0001-1
1001 ks

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Rafting a via ferraty ve...
1 Review(s) 

Vrhněte se s námi vstříc dobrodružství ve Slovinsku, které zažijete při sjíždění divoké řeky, zdolání vysoké skalní stěny, sjíždění přírodních tobogánů při canyoningu a přesné střelbě z reflexních luků. To vše namícháno do kouzelného prostředí slovinských Julských Alp.

Není skladem
4 990,00 Kč
SURVIVAL - Kurz přežití v...
3 Review(s) 

Ukážeme vám co dělat, když se ocitnete v neznámých terénech a nepříznivých situacích. Naučíte se základní pravidla přežití: obstarat si potravu i vodu, vyvarovat se nebezpečí nebo postavit nouzový úkryt. Dokonale si vyzkoušíte i vlastní psychickou odolnost.

3 499,00 Kč
Via ferraty v Lužických horách
2 Review(s) 

Chcete s námi vylézt a bezpečně zdolat via ferraty? Pojďte na kurz via ferrat na Zadrátovanou jeptišku do Lužických hor, kde vás vše naučíme. Zažijete pořádný adrenalin a budete mít skvělé zážitky při zdolávání zajištěné cesty.

1 199,00 Kč

Související články na blogu