
Úvazek Ocún WeBee 3
Sportovní úvazek WeBee 3, je založeno na konstrukčním řešení patentovaném konceptu WeBee Performance Technology.
Sedací úvazek Ocún Twist má všestranné využití. Sedák lze využít na sportovní lezení, alpinismus, bigwall lezení a také na via ferraty.
Ocún Twist je třípřezkový sedací úvazek s klasickou konstrukcí a má všestranné využití. Disponuje polstrovaným posuvným pasem a nastavitelné nohavičky jsou z velice pohodlného sendviče. Zapínání je velice snadné pomocí tří samosvorných přezek. Sedák Ocún Twist má také 4 poutka na materiál.
Tabulka velikostí:
Velikost |
XS-M |
M-XL |
Obvod pasu (v cm) |
63 - 95 |
77 - 110 |
Obvod stehen (v cm) |
45 - 60 |
53 - 72 |
» Hmotnost: 370 g (XS-M)
» Barva: zelená, šedá
» Certifikace: EN 12277 typ C
Sportovní úvazek WeBee 3, je založeno na konstrukčním řešení patentovaném konceptu WeBee Performance Technology.
Pohodlný, 4 přezkový úvazek pro technické a bigwallové lezení. Úvazek WeBee Quattro se řadí mezi nejpohodlnější úvazky a je vhodný především pro vícedélkové a horské lezení.
Extrémně lehký sedací úvazek Ocún Neon je velice pohodlný a je určen pro sportovní lezce. Pas úvazku je polstrovaný a nohavičky jsou z vysoce kvalitního prodyšného sendviče.
Ocún Twist Tech je velice pohodlný sedací úvazek, který má polstrovaný pas z vysoce kvalitního sendviče. Nohavičky úvazku jsou nastavitelné a mají širší polstrování.