Jaké bylo zadání?
Poptávka zadavatele byla vytvořit nevšední, zajímavý a plynulý program, zorganizovaný tak, aby se zapojilo co nejvíce účastníků najednou. Dle požadavků jsme navrhli jednodenní Kurz přežití v přírodě, který zadavatele zaujal a my začali dělat na přípravách akce.

Jaký byl průběh akce?
Pro českou pobočku firmy Oracle jsme připravili jednodenní kurz přežití aneb Survival Camp. Během něj si účastníci vyzkoušeli slaňování, sestoupili do jeskyní, naučili se rozdělávat oheň, pasti a další věci nutné k přežití v přírodě.

A jak nás hodnotili?
"Firemní akce pro naše klienty pořádáme pravidelně a není jednoduché přicházet stále s novými nápady. Při hledání inspirace jsme narazili na agenturu HOTROCK, jejichž nabídka adrenalinových programů nás velmi zaujala. Společně jsme připravili nabídku, která našeho klienta, společnost Oracle Czech s.r.o., ihned zaujala. Již přípravná fáze nás přesvědčila, že spolupracujeme s partou profesionálů a vlastní realizace už byla jen třešničkou na pomyslném dortu. Na "Den přežití" náš klient ještě dlouho nezapomene a my už můžeme přemýšlet nad další akcí."

Jiří Vaniš
Executive Director | DIMAR CZ s.r.o.

 

DALŠÍ FOTKY Z TÉTO AKCE

 

<<< ZPĚT NA REFERENCE