Reference firemní akce - JOTUN CZECH a.s. teambuilding

 

Jaké bylo zadání?
První poptávka zadavatele byla doplnit jejich meeting o zábavnou atrakci například v podobě sportovní lukostřelby. Po vzájemné schůzce jsme se však domluvili na uceleném programu. Dle jejich časového harmonogramu jsme upravili jedno z našich nejúspěšnějších témat - přežití a natěšení jsme akci spustili.

Jaký byl průběh akce?
Teambuilding proběhl v krásném okolí Hotelu Ján, kde účastníci týmově spolupracovali, plnili jednotlivé úkoly, překonávali překážky, vyráběli pasti a luštili šifry. Vyzkoušeli si, jak rozdělat oheň křesadlem i v případě opravdového přežití.

A jak nás hodnotili?
"Společnost HOTROCK s.r.o. nám byla doporučena k vytvoření teambuildingové aktivity pro náš management tým. Spolupráce byla od počátku výborná, kdy nám bylo doporučeno, vytvořeno na míru a jasně vysvětleno řešení, které na závěr předčilo naše očekávání. I přesto, že jsme měli na celou aktivitu pouhé 4 hodiny, HOTROCK se s tím vypořádal skvěle a většina z nás si vyzkoušela netradiční zážitky, které byly tématicky spojené s kurzem přežití. Děkujeme celé společnosti za krásné odpoledne a budeme se těšit na další spolupráci."

Michaela Palánová
HR  Manager | JOTUN CZECH a.s.

 

DALŠÍ FOTKY Z TÉTO AKCE

 

<<< ZPĚT NA REFERENCE