Aktuální kalendář pro rok 2018


Nechcete přijít o nic, co se u nás děje? Klikněte na bíle + v modrém čtverci hned vpravo dole pod kalendářem a přidejte si naše termíny do svého diáře.

 

Kurz přežití v přírodě (od března do října)
Od dubna začínají Kurzy přežití. Nebude to žádná flákárna, ale pořádná práce. Musíme přece něco jíst, pít a někde spát. Naučíme se rozdělávat oheň, postavit si přístřešek, orientovat se v terénu a získat vodu s potravou a mnoho dalšího. Důležité je i znát první pomoc a i to Vás tu nemine. Kurz se rychle blíží, proto se nezapomeňte včas přihlásit.

Rafting ve Slovinsku
V červenci se opět vydáme do Julských Alp, kde sjedeme nádherné řeky Sávu Bohjincu a Soču. Tuto nezapomenutelnou dovolenou doplníme zážitky z via ferraty a sportovní lukostřelby. A jako třešnička na dortu Vás posledním dnem čeká opravdový zážitek - canyoning. Tak neváhejte! Vyražte i vy s námi na rafting a via ferraty do Slovinska.

Via ferraty
Od konce dubna až do září budou probíhat zájezdy do zahraničí po via ferratách. Navštívíme nejvyšší horu ve Slovinsku - Triglav, podíváme se na krásnou vysokohorskou přírodu v Cortině d'Ampezzo, na Dachsteinu a na dalších zájezdech.