Reference firemní akce - Magna Automotive (CZ) s.r.o. teambuilding

 

Reference teambuilding Stavba hmyzích hotelů Komerční banka, a. s. | HOTROCK.cz

 

Jaké bylo zadání?
Od společnosti Komerční banka, a. s. jsme měli poptávku na firemní akci pro více jak třicetičlenný tým, který měl za úkol postavit několik hmyzích hotelů pro různorodé nájemníky. Moc jsme se těšili a připravili jsme si náš osvědčený stavařský program. Rukavice, ochranné přilby, metry, vodováhy a šlo se na to!

Jaký byl průběh akce?
Začnu tím, že na našem teambuildingu nesestavujeme nějaké předem předpřipravené dřevěné skládačky. Ani velikost hmyzího hotelu není u nás zanedbatelná. Není to žádná "ptačí budka" o velkosti formátu A4, ale naše hotely jsou přes jeden metr vysoké. :)

Až k hranicím se Slovenskou republikou jsme přivezli fošny, prkna, vruty, hřebíky, ruční nářadí, elektrické nářadí, střešní krytinu a samozřejmě i všemožné vnitřní vybavení pro budoucí ubytované hosty. Účastníci si nejdříve vzali do rukou archy a rýsovací potřeby pro výrobní výkresy a posléze také pilky, aku šroubováky, kladiva a pustili se do díla. Celá akce byla velmi zdařilá a vznikly krásné, kreativní hmyzí hotely, které mají smysl. 

A jak nás hodnotili?
"Po dvou letech plánování a rušení společných akcí kvůli pandemii, se konečně naskytla příležitost vyrazit s celým týmem mimo stěny kanceláře, získat nové zážitky. Jako místo konání jsme zvolili malebnou vesničku Tvrdonice na jihu Moravy. Večer bylo v plánu posezení ve sklípku s degustací vín, ale co za program na odpoledne?

Chtěli jsme činnost, během které se zapojí všichni členové týmu, naučíme se něco nového a ideálně po nás zůstane nějaký výsledek. Všechny požadavky do puntíku splnil program Stavby hmyzích hotelů. Na začátku programu jsme byli seznámení s funkcí hotelu pro jeho hmyzí obyvatele a teoretickým plánem, jak bychom měli během stavby postupovat. No a pak už se po celé vesnici rozléhalo řezání, bouchání, pilování, zkrátka čilý stavební ruch. Mylně jsme se domnívali, že hotely budeme mít postavené raz dva, ale vymyslet podobu hotelu a společnými silami jej přenést z nákresu do reality nebylo vždy úplně jednoduché.

Parta z HOTROCKu nám ale byla skvělou oporou a dokázala vždy šikovně nasměrovat a poradit, jak postupovat, aby se naše výtvory dobraly finální podoby. Za všechny z týmu mohu říci, že program překonal naše očekávání. Společně strávené odpoledne uteklo jako voda a my jsme byli do stavby tak zabraní, že jsme zapomínali i na pauzy na doplnění energie.

Díky této aktivitě jsme skvěle otestovali a prohloubili týmovou spolupráci, práci hlavou vyměnili za práci rukama, užili si spoustu legrace a jako bonus na závěr po nás zůstalo pět krásných hmyzích hotelů, které doufáme udělají radost hmyzím obyvatelům. Dva hmyzí hotely jsme jako vzpomínku a zároveň poděkování za prima pobyt umístili v Tvrdonicích. Zbylé nám HOTROCK odvezl do Prahy, kde dělají radost na terasách naší kanceláře. Děkujeme týmu HOTROCK za skvěle připravený program, kdy nebyl problém dovézt veškerý potřebný materiál a nástroje přes půl republiky na místo, které jsme si určili a za veškerou podporu a zážitky, na které budeme rádi vzpomínat."

Kristýna Vitásková
Change Management and Training | Komerční banka, a. s.

 

DALŠÍ FOTKY Z TÉTO AKCE

 

<<< ZPĚT NA REFERENCE