Reference firemní akce - Magna Automotive (CZ) s.r.o. teambuilding

 

Jaké bylo zadání?
Od firmy Magna Automotive jsme měli poptávku na firemní akci pro sedmičlenný tým, který měl ukázat, jak všichni zaměstnanci dokáží spolupracovat a jestli překonají vlastní hranice. Proto jsme program sestavili na míru - jednodenní teambuilding pro skupinku lidí, průměrné fyzické síly, oddělení financí a IT.

Jaký byl průběh akce?
Teambuilding probíhal v Labských pískovcích. Už při cestě na firemní akci jsme věděli, že nás nečeká slunečné počasí, které panovalo v předchozích dnech, a proto jsme nic nepodcenili a teple se oblékli. Dle pořekadla "Není špatné počasí, je jen špatné oblečení (vybavení)", jsme se s úsměvem všichni společně vrhli na plnění úkolů. Účastníci si vyzkoušeli prvky survivalu, společně plnili úkoly na podporu důvěry, užili si spoustu zábavy při rozdělávání ohně v náročných podmínkách a sestupu do nitra země. Závěr dne zakončili při sportovní lukostřelbě. Celou akci bychom ohodnotili jako velmi zdařilou. Jsme rádi, že si účastníci pomáhali, spolupracovali spolu a podporovali se. To je nás ta nejlepší zpráva. 

A jak nás hodnotili?
"Plánovali jsme pracovní teambuilding a po tradičních nápadech jako je hospoda, společná procházka nebo výletní plavba na lodi jsme se rozhodli z našeho pohledu pro něco „netradičního“ a „akčnějšího“. Zvolili jsme teambuilding přežití v přírodě. Se strachem a očekáváním jsme vyrazili na 6 hodin do okolí Tiských stěn – šplhat do kopců, slézt do uzounké jeskyně, rozdělat oheň, slanit ze skály, střílet z luku.
Téměř vše bylo pro nás nové, proto jsme se zájmem poslouchali, učili se a překonávali vlastní strach s pomocí svých kolegů i instruktora. Pořádající firma vše připravila, zorganizovala, dodala veškeré vybavení, nikde nevznikl sebemenší problém. Pokud se někdo nechtěl zúčastnit např. slaňování, nemusel. A těm, kteří váhali bylo vše podrobně vysvětleno, ukázáno tak, že jsme to společnýma silami zvládli. I navzdory proměnlivému počasí jsme si akci moc užili, naučili se nové věci a vyzkoušeli si posunout své hranice. Za nás 1*.:-) Děkujeme."

Štěpánka Hessová
Sales Department | MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) S.R.O.

 

DALŠÍ FOTKY Z TÉTO AKCE

 

<<< ZPĚT NA REFERENCE