Jaké bylo zadání?
Paní Fišerová nás kontaktovala již s konkrétním dotazem, s tím, že by chtěla pro 10 žáků na výměnném pobytu uskutečnit dvě aktivity. Vybrala si únikovou hru a sportovní lukostřelbu, kterou jsme ovšem kvůli nepřiznivému počasí změnili na lezení na umělé stěně.

Jaký byl průběh akce?
Na žáky první den čekala naše úniková hra, kde bylo jejich úkolem dostat se z hororového sklepení. Druhý den si žáci vyzkoušeli kurz lezení na umělé stěně.

A jak nás hodnotili?
"V březnu přijeli na stáž do České republiky žáci ze Slovenska, studenti oboru cestovní ruch. Pro žáky jsem plánovala odpolední programy. Jeden den se žáci zúčastnili únikové hry Escape - tato hra byla velmi zajímavá, žáky bavilo hledat indicie, aby získali požadované heslo. Základem hry je prohloubení spolupráce týmu. Sledovali jsme žáky celou dobu na kameře a opravdu se všichni zapojili do hry. Další aktivitou byla horolezecká umělá stěna. Žáci si vyzkoušeli svoji statečnost a trpělivost. Někteří vylezli na pomyslný vrchol na více pokusů. O to víc je těšilo, že dosáhli cíle. Obě aktivity žáci hodnotili kladně a byli velmi spokojení.
Nabídku aktivit agentury HOTROCK jsem našla na internetu. Okamžitě mne zaujala pro svoji výjimečnost. Pan Michovský byl vstřícný a komunikace mezi námi probíhala bez problému. Též trenéři na umělé stěně dokázali správně motivovat žáky k lepším výkonům. Aktivity jsou zajímavé a každému vřele doporučuji využít nabídku a vyzkoušet si nové a nepoznané. Určitě jsou to zážitky na které se nezapomíná."

Radka Fišerová
projektová manažerka | Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

 

DALŠÍ FOTKY Z TÉTO AKCE

 

<<< ZPĚT NA REFERENCE