• TOP VÝBĚR
Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku
  • Rafting a via ferraty v Rakousku

Rafting a via ferraty v Rakousku

4 800,00 Kč
S DPH
Produkt je k dispozici s jinými možnostmi

Pojeďte s námi zažít adrenalin na nafukovacích člunech v divokých peřejích řeky Isel pod nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Užijete si legraci na středně těžkých via ferratách - zajištěných cestách v srdci Tyrolských Alp. Zastřílíte si ze sportovních luků a jako adrenalinovou peckou na závěr zájezdu vás čeká canyoning.

Z00012-5
Z00012-5
Nedostupné - zvolte jinou kombinaci
Varianta
Termín
Mn

Pojeďte s námi zažít adrenalin na nafukovacích člunech v divokých peřejích řeky Isel pod nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Užijete si legraci na středně těžkých zajištěných cestách v srdci Tyrolských Alp. Zastřílíte si ze sportovních luků a jako adrenalinovou peckou na závěr bude canyoning.

 

Zájezd Rafting v Rakousku

 

Termín:

1. termín

16. 07. - 19. 07. 2020

2. termín

13. 08. - 16. 08. 2020

 

Program zájezdu:

1. den

Odpolední odjezd z Ústí n. Labem přes Prahu, noční příjezd do Rakouska a dospání v kempu.

2. den

Dopoledne vyrazíme na rafty a zdoláme první peřeje obtížnosti WW III na řece Isel a doplujeme až do městečka Lienz. Odpoledne nás čeká sportovní lukostřelba a u večerního grilování si probereme naše zážitky.

Před samotným lezením vás instruktor naučí správnému navázání do via ferratového setu a každého zkontroluje. Dále vám vysvětlí a prakticky ukáže zásady bezpečného pohybu a jištění na via ferratě.

3. den

Polezeme krásnou via ferratu ÖTK – Klettersteig Pirknerklamm (C, 140 m) přičemž zdoláme 2 lanové mosty nad divokým potokem Pirkner Bach. Poté si dáme oběd a odpoledne vylezeme via ferratu Möllschlucht Klettersteig (D, 60 m), kde projdeme přes další 3 lanové mosty kolem vodopádů s tyrkysovou třpytivou vodou.

Večer proběhne teoretické školení správného plánování túry v horském prostředí. Kde se od našeho zkušeného instruktora dozvíte krok po kroku, jak bezpečně naplánovat svůj budoucí výstup v horách. Důraz bude kladen na práci s nekonzistentní skupinou, výběr správné trasy, zhodnocení aktuálních podmínek a počasí, řešení krizových situací.

4. den

Závěrečný den programu se vyřádíme na canyoningu, kde sjedeme přírodní tobogány, skluzavky, budeme slaňovat a skákat do tůní. Vyzkoušíme si i překonání kaskády pomocí lanovky. V odpoledních hodinách se vydáme zpět do ČR.

Alternativní program - kdo nechce zkusit adrenalinovou nálož v podobě canyoningu, může se s námi vydat na další via ferratu Danielsberg (C, 50 m).

 

Proč vyrazit na zájezd s námi:
» výtečně poskládaný program do maximální intenzity zážitků
» individuální přístup v malých skupinách 
» neustále jste pod bedlivým dohledem instruktora, který je připraven poradit nebo podat pomocnou ruku
» jsme sympaťáci a o legraci není nikdy nouze
» vytvořili jsme největší český portál o zajištěných cestách www.VIAFERRATY.cz - tudíž víme oč běží a s námi máte vždy skvělý přehled o via ferratách.

 

Canyoning v Rakousku

 

Náročnost:
Program je vhodný pro dospělé a děti od 15 let, kteří umí plavat. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

 

ZÁJEZD ZAHRNUJE

Rafting na řece Isel, vybavení pro rafting, zapůjčení veškerého vodáckého vybavení (plovací vesta, přilba, vodácká bunda, neopren, neoprénové boty), výstup via ferratou, služby instruktora/průvodce, zapůjčení povinného vybavení (horolezecká přilba, sedací a prsní (hrudní) úvazek, jistící postroj, plochá smyčka), kurz bezpečného pohybu a jištění na via ferratě, večerní teoretické školení, kurz lukostřelby, informační materiály.

ZÁJEZD NEZAHRNUJE

Strava (v kempu je restaurace - možnost večeře), 3x ubytování v kempu (3x cca 13 Eur/osobu), canyoning, pojištění léčebných výloh, doprava.

SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK

Canyoning -  59 Eur / 1 550 Kč / os. Kaňoning je zážitek, který opravdu stojí za investici :) Lze uhradit v Eurech až přímo na místě.

Pojištění - Za cenu 90 Kč/os/den vás rádi pojistíme přes pojišťovnu Generali. Nebo vás přímo u nás pojistíme na celý rok u Alpenverein, což je nejlepší pojištění na hory.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Plavky, vybavení na kempování, vlastní stan, karimatku, spací pytel, sportovní oblečení na pohyb v horském prostředí, pohorky (podrobněji bude uvedeno v pokynech).

UBYTOVÁNÍ

V campu.

DOPRAVA

Vlastní.

NÁSTUPNÍ MÍSTO

Ráno se uvidíme v Rakousku.

DÉLKA ZÁJEZDU

4 dny.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

POZNÁMKA

Tento zájezd je podmíněn minimálním počtem 8 osob.

Chceš tento zájezd zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Zájezd Rafting a via ferraty v Rakousku

 

Nebo raději chcete jet s námi na rafting a via ferraty do Slovinska?
RAFTING A VIA FERRATY VE SLOVINSKU.

 

Přečtěte si o tomto zájezdu na našem blogu: Rafting a ferraty v Rakousku. Nebo se podívejte do naší fotogalerie 2018.

 

Cena:

Položka

Zájezd

Pojištění

Canyoning

Cena za osobu

4 800 Kč

360 Kč

1 550 Kč /  59 Eur

 

Zážitky z raftingu, via ferrat, canyoningu i lukostřelby lze zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 300 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

Z00012-5
0 ks

Parametry

Destinace
Rakousko
Termín
07 Červenec, 08 Srpen
Zaměření
Via ferraty, Voda

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Rafting a via ferraty ve...
1 Review(s) 

Vrhněte se s námi vstříc dobrodružství ve Slovinsku, které zažijete při sjíždění divoké řeky, zdolání vysoké skalní stěny, sjíždění přírodních tobogánů při canyoningu a přesné střelbě z reflexních luků. To vše namícháno do kouzelného prostředí slovinských Julských Alp.

Není skladem
4 990,00 Kč

Související články na blogu