Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou
  • Via ferraty nad řekou Salzou

Via ferraty nad řekou Salzou

2 900,00 Kč
S DPH
Není skladem

Krásné ferratové polezení nad řekou Salzou v Ennstalských Alpách! Čekají na vás lanové mostíky, které prověří vaši odolnost proti strachu z výšek a také se postarají o jedinečné okamžiky na via ferratách.

Z00003-1
Z00003-1
Nedostupné - zvolte jinou kombinaci
Varianta
Termín
Mn

Krásné ferratové polezení v Ennstalských Alpách spadajících do Národního parku Gasäuse. Kombinace protékající řeky Salzy a nesčetného množství tajemných soutěsek vytváří z lezení skvělý a neopakovatelný zážitek. Čekají na Vás lanové mostíky, které prověří Vaši odolnost proti strachu z výšek a také se postarají o jedinečné okamžiky na ferratách. Řeka Salza je svým dynamickým horským charakterem velmi oblíbená nejen mezi vodáky, ale také alpskými dobrodruhy.

 

Via ferraty nad řekou Salzou

 

Termín:

1. termín

15. 05. - 17. 05. 2020

2. termín

21. 08. - 23. 08. 2020

 

Program zájezdu:

1. den

Odpolední odjezd z Ústí nad Labem, přes Prahu, České Budějovice do Rakouska, do kempu v Palfau.

Před samotným lezením vás instruktor naučí správnému navázání do via ferratového setu a každého zkontroluje. Dále vám vysvětlí a prakticky ukáže zásady bezpečného pohybu a jištění na via ferratě.

2. den

Hned nad burácejícími peřejemi řeky Salzy nastoupáme k jednoduché ferratě Kaisergams klettersteig (C/D, 200 m), jejíž překlad znamená císařský kamzík. Vystoupáme na vrchol Mendlingstein (983 m). Poté nastoupíme do soutěsky Wasserlochschenke, odkud spatříte krásné vodopády a následně se občerstvite ve stejnojmenném hostinci. Návrat zpět do kempu v odpoledních hodinách.

Večer proběhne teoretické školení správného plánování túry v horském prostředí. Kde se od našeho zkušeného instruktora dozvíte krok po kroku, jak bezpečně naplánovat svůj budoucí výstup v horách. Důraz bude kladen na práci s nekonzistentní skupinou, výběr správné trasy, zhodnocení aktuálních podmínek a počasí, řešení krizových situací.

3. den

Ráno vyjedeme lanovkou ke sjezdovkám Hochkaru (1808 m) na zážitkovou ferratu Heli-Kraft (C, 70 m), která v sobě skrývá několik visutých lanových mostů. Cestou zpět na parkoviště lyžařského střediska se můžeme vrátit lanovkou či seběhnout pěšky po značených trasách. Cestou se podíváme k alpskému jezeru Bergsee pod vrcholem Scheiterkogel (1654 m). Odpoledne přejezd přes Rakousko, České Budějovice, Prahu do Ústí nad Labem.

 

Proč vyrazit na zájezd s námi: 
» výtečně poskládaný program do maximální intenzity zážitků
» individuální přístup v malých skupinách 
» neustále jste pod bedlivým dohledem instruktora, který je připraven poradit nebo podat pomocnou ruku
» jsme sympaťáci a o legraci není nikdy nouze
» vytvořili jsme největší český portál o zajištěných cestách www.VIAFERRATY.cz - tudíž víme oč běží a s námi máte vždy skvělý přehled o via ferratách.

 

Via ferraty nad řekou Salzou zájezd

 

Náročnost:

Program je vhodný pro dospělé a děti od 15. let (v doprovodu rodičů). Podmínkou účasti této aktivity je zkušenost účastníka s lezením zajištěných cest obtížnosti B. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

ZÁJEZD ZAHRNUJE

Služby instruktora/průvodce, zapůjčení povinného vybavení (horolezecká přilba, sedací a prsní (hrudní) úvazek, jistící postroj, plochá smyčka), kurz bezpečného pohybu a jištění na via ferratě, večerní teoretické školení, informační materiály.

ZÁJEZD NEZAHRNUJE

Strava, 2x ubytování v campu (2x cca 8,5 Eur/osobu/noc), pojištění léčebných výloh, doprava.

SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK

Pojištění - Za cenu 90 Kč/os/den vás rádi pojistíme přes pojišťovnu Generali. Nebo vás přímo u nás pojistíme na celý rok u Alpenverein, což je nejlepší pojištění na hory.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní oblečení na pohyb v horském prostředí, pohorky (podrobněji bude uvedeno v pokynech).

UBYTOVÁNÍ

V campu Palfau.

DOPRAVA

Vlastní. 

NÁSTUPNÍ MÍSTO

Ráno se uvidíme v campu Palfau.

DÉLKA ZÁJEZDU

3 dny.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

POZNÁMKA

Tento zájezd je podmíněn minimálním počtem 8 osob.

Chceš tento zájezd zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Zájezdy Via ferraty nad řekou Salzou

 

Nebo raději chcete jet s námi na ferraty do Mrtvých hor v Rakousku? 

TAJUPLNÁ FERRATA V MRTVÝCH HORÁCH.

 

Prohlédněte si video z via ferraty Heli kraft a Kaiser Gams klettersteig (českým patriotům doporučujeme zaměřit se na 15:26 minutu :D :D :D):

 

 

Cena:

Položka

Zájezd

Pojištění

Cena za osobu

2 900 Kč

270 Kč

 

Zážitek z via ferrat lze zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 300 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

Z00003-1

Parametry

Destinace
Rakousko
Termín
05 Květen, 08 Srpen
Zaměření
Via ferraty

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Via ferraty - Watzmann
0 Review(s) 

Vydejte se s námi na jednu z nejhezčích německých hor, která je složena ze tří vrcholů. Zajištěné cesty nepatří k obtížným a proto výstup zvládne každý.

Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
3 000,00 Kč
Super ferrata na Dachstein
1 Review(s) 

Chcete zažít BOMBU? Dát si pořádně do těla a vylézt na samý vrchol Hoher Dachstein 2 995 m náročnou cestou. Zajištěná cesta je ve skutečnosti tvořena kombinací tří via ferrat, nacházející se na jižní straně hory a známá pod názvem Super ferrata.

Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
2 900,00 Kč
Rafting a via ferraty v...
0 Review(s) 

Pojeďte s námi zažít adrenalin na nafukovacích člunech v divokých peřejích řeky Isel pod nejvyšší horou Rakouska Grossglockner. Užijete si legraci na středně těžkých via ferratách - zajištěných cestách v srdci Tyrolských Alp. Zastřílíte si ze sportovních luků a jako adrenalinovou peckou na závěr zájezdu vás čeká canyoning.

Produkt je k dispozici s jinými možnostmi
4 800,00 Kč