Ocún Via Ferrata Newton Pail Set
  • Ocún Via Ferrata Newton Pail Set

Ocún Via Ferrata Newton Pail Set

3 060,00 Kč
S DPH

Ocún Via Ferrata Newton Pail Set je kombinace sedacího úvazkupáracího tlumiče a přilby. Vše je ideální volbou pro lezení na via ferraty.

02735
02735
1 ks
Mn

Ocún Via Ferrata Newton Pail Set je kombinace sedacího úvazku, páracího tlumiče a přilby. Vše je ideální volbou pro lezení na via ferraty. Sedák Ocún Newton je jednoduchý ferratový sedák a jeho hlavní výhodou je jednoduchá konstrukce, skladnost a nízká váha. Začátečníci ocení barevně rozlišené navazovací oko, které eliminuje možnost chyb při používání.

 

Tlumič pádu Ocún VF Torq 2 je párací tlumič, který vás na via ferratách bezpečně zajistí. Tlumič má zaručenou pevnost minimálně 15 kN i po cyklickém namáhání. Součástí tlumiče jsou samozřejmě dlaňové bezpečnostní karabiny.

 

Tlumič pádu Ocún VF Torq 2

 

Přilba Ocún Pail je bezpečná přilba, která je ideální jak na ferraty, tak i při lezení na skalách a v horách. Pomocí kolečka vzadu přilby se nastavuje velikost. Přilba disponuje praktickými ventilačními otvory, aby bylo zajištěno proudění vzduchu. 

 

Přilba Ocún Pail bílá

 

Úvazek Ocún Newton
» Hmotnost: 370 g
» Velikost / pas (cm) / nohavičky (cm): univerzální / 65 – 115 / 50 – 70
» Certifikace: EN 12277 typ C

 

Tlumič pádu Ocún VF Torq 2
» Hmotnost: 545 g
» Certifikace: EN 958

 

Přilba Ocún Pail
» Barva: bílá
» Velikost: 54 - 62 cm
» Hmotnost: 380 g
» Certifikace: EN 12492 CE

 

Svěřte se do našich rukou a navštivte portál, který jsme pro vás udělali - nejlepší česká databáze via ferrat: Viaferraty.cz - portál o zajištěných cestách.

 

Sportovní vybavení na via ferraty

Ocún
02735
1 Položka

Parametry

MJ
ks

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat