Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz
  • Dvoudenní kite kurz

Dvoudenní kite kurz

4 699,00 Kč
S DPH

Naučíte se nejen bezpečné ovládání kitu, ale také si pořádně zajezdíte na vámi zvoleném "vozítku" a užijete si spoustu zábavy.

SZ0014-1
SZ0014-1
1000 ks
Lokalita
Období
Mn

Velkou výhodou kitingu je, že nepotřebujete žádné vleky, stačí jen aby foukal vítr, základní vybavení (bude zapůjčeno) a může se začít jezdit, létat a užívat si adrenalinu.

První den kurzu nejprve s instruktorem proberete bezpečnostní zásady, naučíte se, jak se chovat v krizových situacích a sebe záchranu, pro případ, že by nastaly jakékoliv komplikace. Budete umět draka bezpečně zabrzdit a odstřelit. Získáte základy teorie v oblasti větru, jak a kde kite létá, a také, kde létat, když je vítr silný nebo slabý. Naučíte se draka připravit, manipulovat s ním, dát jej nahoru a dolu. Vyzkoušíte si své první „létání“, starty a přistání s pomocníkem i bez něj, budete umět regulovat výkon a využít sílu draka.

 

Dvoudenní kite kurz

 

Máme vždy něco navíc:

» teoretická příprava
» 
kompletní vybavení v ceně kurzu
» 
kurzy probíhají i v zimním období
» zkušení instruktoři budou vždy připravení, aby vám pomohli.

 

Druhý den si pořádně natrénujete startovací manévry, rozjezdy a vyladíte případné chyby. Budete si zkoušet samostatnou plynulou jízdu v níž natrénujete otočky, zastavování, jízdu po větru a vyzkoušíte si návrat proti větru.

 

Dvoudenní kiting kurz

 

Náročnost:

věk minimálně 6 let a 30 kg, klienti mladší 18 let musí mít písemný souhlas zákonného zástupce, klienti mladší 15 let musí mít doprovod zákonného zástupce.

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Kite kurz, služby instruktora, zapůjčení vybavení (kompletní kite vybavení, trapézy, bezpečnostní helma).

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Pojištění.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Od jara do podzimu: pohodlné sportovní oblečení, pevná obuv. Nutno donést své vlastní lyžáky (v případě výběru jízdy na travních lyžích). U výběru mountainboardu (boardu s kolečky obdobnému snowboardu) stačí jen pevná obuv.

V zimním období: vhodné zimní oblečení do sněhu, čepice, lyžařské brýle. První den kurzu dobré pevné vysoké boty do sněhu. Pro realizaci 2 denního kite kurzu nutno donést vlastní lyže, lyžáky nebo snowboard a snowboardové boty.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.

DOPROVOD

Ano, doprovod může sledovat ve vymezeném území.

DÉLKA ZÁŽITKU

3,5 - 5,5 hodin čistý čas výuky (dle počtu osob ve skupince).

SEZÓNA

Celoročně.

MÍSTO KONÁNÍ

Od jara do podzimu: Praha, Brno, Ostrava.
V zimním období: Krušné hory - Boží Dar, Krkonoše - Liberec, Žacléř nebo Vysoké nad Jizerou (dle nejlepších sněhových podmínek), Oderské Vrchy.

REZERVACE TERMÍNU

Pro rezervaci nás kontaktujte na tel.: 724 812 712 nebo info@hotrock.cz.

Chceš tento kurz zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Dvoudenní kite kurz

 

Máte raději jednodenní kurz? I tuto variantu máme: JEDNODENNÍ KITE KURZ.

SZ0014-1
1000 ks

Parametry

Lokalita
Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Praha
Pro koho
Dárky pro děti, Dárky pro muže, Dárky pro ženy

Žádné recenze.

Mohlo by vás také zajímat

Bouldering
1 Review(s) 

Bouldering je hra s tělem a skálou. Lezení krátkých, technických úseků bez lana a jiných jisticích pomůcek vás neskutečně osvobodí. Myslíte si, že nezvládnete zdolat těžký balvan? Opak je pravdou, stačí jen vyrazit a užít si radost z volného pohybu při boulderingu.

1 390,00 Kč
SURVIVAL - Kurz přežití v zimě
1 Review(s) 

Předáme vám aktivní a praktickou formou cenné informace o tom, jak se pečlivě připravit na extrémní situace zimního přežití. Nejen, že zjistíte jak správně udržet své tělesné teplo, jakou speciální výstroj a výzbroj potřebujete do polárních oblastí, ale také se naučíte zhotovit si různé sněhové přístřešky a uvařit si jídlo v zimních podmínkách.

2 900,00 Kč
Via ferraty v Sasku
2 Review(s) 

Nemusíte být horolezec, a přesto můžete zdolávat extrémně exponované, avšak bezpečně zajištěné železné cesty. Vydejte se na via ferraty do Saského Švýcarska a objevte krásy tohoto adrenalinového dobrodružství! Prožijte neopakovatelné zážitky nejen z cesty na vrchol po via ferratě, ale také z nádherných výhledů.

1 199,00 Kč