• DOPORUČUJEME
Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku
  • Via ferraty v Sasku

Via ferraty v Sasku

1 199,00 Kč
S DPH

Nemusíte být horolezec, a přesto můžete zdolávat extrémně exponované, avšak bezpečně zajištěné železné cesty. Vydejte se na via ferraty do Saského Švýcarska a objevte krásy tohoto adrenalinového dobrodružství! Prožijte neopakovatelné zážitky nejen z cesty na vrchol po via ferratě, ale také z nádherných výhledů.

SZ0001-1
SZ0001-1
977 ks
Počet osob
Mn

Láká vás pohled na krásnou krajinu s nadhledem? Pomocí ocelových lan a stupaček vylezete příkrou skalní stěnu. Náš instruktor vás bezpečně provede celou adrenalinovou cestou a společně překonáte traverzy, strmé výšvihy i skalní štěrbiny.

 

Via ferraty železné cesty v Sasku

 

Máme vždy něco navíc:
» teoretická příprava
» 
kompletní vybavení v ceně kurzu
» 
nácvik správného navázání
» 
praktická ukázka bezpečného jištění
» vytvořili jsme největší český portál o zajištěných cestách www.VIAFERRATY.cz - tudíž víme oč běží a s námi máte vždy skvělý přehled o via ferratách.

 

Via ferraty v Sasku

 

Náročnost:
Zážitek vhodný pro všechny, kteří mají chuť vyzkoušet svou fyzickou zdatnost. Tento program je maximálně bezpečný, neustále jste pod bedlivým dohledem instruktora, který je připraven poradit nebo podat pomocnou ruku. Klient musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. (V případě, že by jste chtěli s sebou vzít i mladší děti, prosím zkonzultujte to s námi).

 

BALÍČEK OBSAHUJE

Instruktor, teoretická výuka - získáte know-how železných cest, zapůjčení veškerého technického vybavení.

BALÍČEK NEOBSAHUJE

Pojištění do zahraničí.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Sportovní obuv a oblečení.

POČET ÚČASTNÍKŮ

Voucher je pro 1 osobu.
Via ferratu lezeme ve skupině od 5 do 8 osob.

DOPROVOD

Není možný.

DÉLKA ZÁŽITKU

Běžná doba - 3 hodiny.

SEZÓNA

Od dubna do října s přihlédnutím na aktuální stav počasí.

MÍSTO KONÁNÍ

Sasko (Německo).

REZERVACE TERMÍNU

Minimálně 2 týdny předem přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM

Chceš tento kurz zažít jako teambuilding v práci?
Řekni o něm svému šéfovi a užij si skvělou firemní akci - více zde.

 

Via ferraty v Sasku zážitek hotrock

 

Saské Švýcarsko je bezesporu unikátní. Pojďte zažít vertikální dobrodružství a kochat se pískovcovými skalami.

 

Anebo si námi vyzkoušejte další via ferraty:
VIA FERRATY V DĚČÍNĚ - leze se Pastýřské stěně
VIA FERRATY SLÁNSKÁ HORA - leze se na Slánské hoře
VIA FERRATY V LUŽICKÝCH HORÁCH - leze se na Zadrátované jeptišce
VIA FERRATY PRO DĚTI - kurz via ferrat pro rodiče s dětmi.

 

Nejste si jisti výběrem lokality? Přečtěte si náš blog Rozdíl mezi našimi kurzy via ferrat.

 

Pro lepší představu, jak kurz via ferrat v Sasku probíhá, se podívejte do naší fotogalerie galerie: rok 2018, rok 2017.

 

Prohlédněte si naše video z této via ferraty:

 

 

Cena a forma skupinové slevy:
Čím více si koupíte voucherů, tím menší platíte cenu za jeden voucher.

Počet voucherů (osob)

1

2

3

Cena za jeden voucher

1 199 Kč

999 Kč

899 Kč

Cena celkem

1 199 Kč

1 998 Kč

2 697 Kč

Sleva cca

17 %

25 %

 

Zážitek lze také zdokumentovat. Nemusíte se o nic starat, po domluvě vás budeme během aktivity fotografovat. Cena za poskytnuté fotografie je 200 Kč. Pokud se nemůžete rozhodnout, zda si fotografování dopřát, přečtěte si článek na našem blogu: Proč jsou fotografie od nás hezčí.

 

databaze-via-ferraty-3.png

SZ0001-1
977 ks

Parametry

Lokalita
Sasko
Pro koho
Dárky pro ženy, Dárky pro děti, Dárky pro muže
Dagmar B
12-11-2018
Via ferraty v Sasku:

V polovině září jsme se opět rozhodli pokořit nějakou skálu. Po loňském úžasném zážitku z via ferraty v Děčíně, jsme si řekli, že nezůstane u jednoho pokusu a když už, tak opět s Hotrockem. Sice ještě když jsme přijížděli na místo srazu, tak hustě lilo, ale po příjezdu na místo se počasí umoudřilo a lezlo se. Výstup skvělý, také díky instruktorovi Dominikovi O., který nám byl velkou oporou a rádcem. Díky!!! Jediná chybka na dokonalosti zážitku byla ta, že z výhledu jsme viděli mlhu, mlhu, mlhu.....nevadí, půjdem si to zkusit znovu.

Hana A
28-05-2018
Poděkování:

Dobrý den, rádi bychom touto cestou poděkovali za úžasný zážitek v podobě Via ferraty v Sasku. Obrovský dík patří instruktorce Terce Feixové, která nám všechno skvěle vysvětlovala s úsměvem i přesto, že nám tutéž věc říkala každému již po 24. Chyba samozřejmě nebyla na straně vysvětlování, nýbrž přijímání informací. Ono 10 m nad zemí, zřejmě důsledkem sníženého obsahu kyslíku ve vzduchu, se o poznání hůře chápe. Takže takový uzel na laně není žádná sranda a může z toho vzejít pěkná prasárna :). Nehledě na to, když se někdo sekne a odmítá překročit 20 cm širokou puklinu ve skále. Prostě klobouk dolu a myslím, že touto cestou můžu poděkovat za celou skupinu. Terko, děkujeme za příjemné a přátelské jednání a obrovskou dávku trpělivosti! Byli jsme z toho tak nadšení, že uvažujeme o další lekci, to se máte na co těšit :). S pozdravem Hana A.

Mohlo by vás také zajímat

Via ferraty v Děčíně
2 Review(s) 

Zdolat via ferraty neboli zajištěné cesty uprostřed Děčína na Pastýřské stěně je s námi snadné. Naučíme vás bezpečně lézt po zajištěných cestách. Vyzkoušejte si s námi via ferratu přímo pod děčínskou zoologickou zahradou a zažijte adrenalin uprostřed města vysoko nad řekou Labe!

1 199,00 Kč
Via ferraty Slánská hora
2 Review(s) 

Lákají vás skály, příroda a dobrodružství plné zážitků? Toužíte zažít pocit, který mají horolezci při zdolání vrcholu? Vydejte se s námi na via ferratu Slánská hora a objevte krásy tohoto adrenalinového sportu, při kterém polezete po hladké skále, překonáte lanový most a naučíte se bezpečně pohybovat na via ferratě.

1 199,00 Kč
Via ferraty pro děti
1 Review(s) 

Máte rádi dobrodružství v přírodě a rádi byste se o něj podělili se svými malými neposedy? Pak společně vyzkoušejte a naučte své děti aktivní činnosti při zajištěném lezení via ferrat! Lezení via ferrat v překrásném prostředí pískovcové krajiny Českosaského Švýcarska jistě nadchne nejen vás, ale určitě i vaše malé ratolesti. Skvělý zážitek pro aktivní rodiče a děti od 7 let.

1 600,00 Kč
Via ferraty v Lužických horách
2 Review(s) 

Chcete s námi vylézt a bezpečně zdolat via ferraty? Pojďte na kurz via ferrat na Zadrátovanou jeptišku do Lužických hor, kde vás vše naučíme. Zažijete pořádný adrenalin a budete mít skvělé zážitky při zdolávání zajištěné cesty.

1 199,00 Kč

Související články na blogu